APP KRISPOL Września mierzy wysoko!

DSC_0018 (800x537)

Wrzesińscy siatkarze wkrótce rozpoczną przygotowania do drugiego sezonu w I lidze. Władze APP Krispol zapowiadają walkę o najwyższe cele. Pomarańczowych barw będzie bronić sześciu nowych zawodników.

Po bardzo udanym debiucie na zapleczu PlusLigi (w sezonie 2013/2014 7. miejsce w gronie 12 drużyn) w najbliższych rozgrywkach APP Krispol Września zamierza walczyć o najwyższe pozycje.

Tym razem chcemy powalczyć o czołową czwórkę. Z tą myślą kompletowaliśmy w połowie nowy skład. Jestem przekonany, że zespół jest silniejszy i stać go na zrealizowanie tego celu. Bardzo ważne będą pierwsze pojedynki, które pokażą jak wygląda nasza siła na tle pozostałych drużyn. Tradycyjnie naszym atutem będzie własny parkiet i nasi niezawodni kibice – mówi Robert Wardak, prezes Klubu Piłki Siatkowej Progress Września (w jego ramach funkcjonuje drużyna APP KRISPOL Września).

W porównaniu z poprzednim sezonem w ekipie pomarańczowych nadal będziemy oglądać sześciu ważnych i doświadczonych graczy. Są to: Marcin Iglewski (atakujący), Witold Chwastyniak (środkowy), Łukasz Murdzia (przyjmujący), Damian Dobosz (przyjmujący), Krystian Kempiński (rozgrywający) oraz Mateusz Iglewski (libero).

Do tego grona dołączyła nowa szóstka: Sebastian Tylicki (libero), Mateusz Jasiński (przyjmujący), Krzysztof Antosik (rozgrywający), Paweł Sęk (atakujący), Bartosz Wajdowicz (środkowy) i powracający do Wrześni Patryk Skup (w tym sezonie środkowy). 12-osobową kadrę podczas treningów mają uzupełniać wychowankowie KPS-u Progress Września.

Podopieczni Marka Jankowiaka rozpoczną przygotowania za tydzień – w poniedziałek 4 sierpnia. Przez pierwsze dni będą trenować dwa razy dziennie na własnych obiektach, później w planie obóz. Siatkarski sezon I ligi 2014/2015 ruszy w sobotę 27 września.

Kadra APP KRISPOL Września na sezon 2014/2015

Atak: Marcin Iglewski, Paweł Sęk
Środek: Witold Chwastyniak, Patryk Skup, Bartosz Wajdowicz
Przyjęcie: Damian Dobosz, Łukasz Murdzia, Mateusz Jasiński
Rozegranie: Krzysztof Antosik, Krystian Kempiński
Libero: Sebastian Tylicki , Mateusz Iglewski