APP KRISPOL WRZEŚNIA ZAGRA SWÓJ 100 MECZ W I LIDZE MĘŻCZYZN

18 kolejka plakat

W sobotę zespół APP Krispol Września rozegra swój setny mecz na parkietach I ligi mężczyzn. W dotychczasowych 99 meczach pomarańczowi 54 razy zwyciężali, a 45 razy musieli uznać wyższość przeciwnika. W sumie rozegrali 379 setów, w których zdobyli 8 404 małych oraz 151 dużych punktów.

W 18 kolejce zmierzymy się z AZS PWSZ Stalą Nysa, która dwukrotnie w tym sezonie gościła na swoim parkiecie siatkarzy z Wrześni. Pierwsze ligowe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 (25:19, 25:20, 25:19), drugie w ramach Pucharu Polski również Nysa wygrała 3:0 (25:23, 25:22, 25:20). Aktualnie Stal po piętnastu rozegranych meczach ligowych zajmuje trzecie miejsce z 34 punktami. O punty w tym spotkaniu będzie bardzo ciężko. Nysa to zespół, który ma jeden z najmocniejszych składów personalny, i po tym sezonie chce powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej (PLUS LIGI).

Jednak do trzeciego spotkania zespołów z Nysy i Wrześni dojdzie na naszym terenie. Która drużyna wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Wierzymy, że zespół pomarańczowych łatwo skóry faworytom spotkania nie sprzeda i powalczy o każdą piłkę, każdą akcję, a nawet pokusi się o niespodziankę. Tak aby kibice mogli obejrzeć piękny siatkarki pojedynek.

Początek spotkania godzina 18.00, Hala Gimnazjum nr 2 ul. Słowackiego 41, wstęp bezpłatny.

Pozostałe spotkania 18 kolejki:
SMS PZPS Spała – AGH Kraków
Warta Zawiercie – KPS Siedlce
Ślepsk Suwałki – Victoria Wałbrzych
SKS Hajnówka – Norwid Częstochowa
TSV Sanok – pauzuje