Bilety również przez internet!

DSC_0152

Jeszcze przed startem nowego sezonu nowość dla kibiców! Od teraz bilety na nasze domowe, pierwszoligowe pojedynki można kupić także w internecie. A przy wejściu tylko zeskanować kod.

Wejściówki na spotkania APP Krispolu Września można kupić przez portal tubilety.pl. W specjalnej klubowej zakładce organizatora TUTAJ stworzone jest już najbliższe wydarzenie, czyli sobotni pojedynek z KPS-em Kęty (18:00).

Cała operacja jest prosta. Wystarczy znaleźć konkretne wydarzenie (mecz), wybrać rodzaj i liczbę wejściówek, kupić bilet (lub bilety, które może rozesłać znajomym, jeśli wchodzą oddzielnie lub zbiorowy, jeśli wchodzą razem). Otrzymujemy go na swój mail, można także wydrukować lub przyjść z biletem w telefonie (otrzymasz kod QR, który trzeba okazać przy wejściu).

Zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Na głównej stronie po prawej znajdziecie okno (KUP BILET PRZEZ INTERNET), które po kliknięciu odsyła Was do naszego konta. Można już kupować bilety na najbliższe cztery spotkania we Wrześni.

Przypominamy cennik:

Bilety na mecze APP Krispolu Września można nabywać także przed rozpoczęciem danego spotkania przy wejściu do hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni (ul. Słowackiego 41). Serdecznie zapraszamy!

Ceny biletów:
Normalny – 10 zł
Ulgowy – 5 zł (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci do 26 roku życia oraz seniorzy powyżej 65 lat)
Rodzinny – 10 zł (Rodzice z dziećmi)
Darmowy (dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów)

Dawid Spychalski