Czas na podsumowania i podziękowania

Sezon 2022/2023 zakończył kolejny etap Tauron 1. Ligi. Krispol Września od 10 lat brał udziału w rozgrywkach pierwszoligowych. Były to lata, które dostarczyły wielu emocji i wrażeń.

 – Wszystkim kibicom dziękuję serdecznie za wsparcie i za to, że jesteście z nami na dobre i na złe. Gra na zapleczu Plus Ligi to ogromne zadanie, które nie tylko dostarcza wyzwań sportowych, ale również przyczynia się do rozwoju siatkarskich pasji i talentów w lokalnym środowisku. Dzięki popularyzacji siatkówki w naszym mieście możemy podziwiać naszych wychowanków oraz byłych zawodników w drużynach grających w najsilniejszej lidze na świecie. Nasze działania mają również na celu przyczynić się do rozwoju dyscypliny, zachęcania lokalnych mieszkańców do oglądania i kibicowania wrzesińskiej oraz polskiej siatkówce – przedstawia prezes Krispolu Robert Wardak.

 – Pragnę złożyć podziękowanie wszystkim osobom przyczyniającym się do rozwoju i popularyzacji wrzesińskiej siatkówki. Ogromne wyrazy wdzięczności pragnę przekazać również osobom oraz sponsorom, którzy od wielu sezonów wspierają rozgrywki. Podziękowania kieruję do Burmistrza Miasta i Gminy Września – Tomasza Kałużnego, Urzędu Miasta i Gminy Września, Starosty Powiatu Wrzesińskiego – Dionizego Jaśniewicza oraz Dyrekcji Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni za pomoc i udostępnienie hali sportowej. Szczególne podziękowania kieruję również do właścicieli firm: KRISPOL, GIBOWSKI, BECLEVER, MPT PIK, AP TRANS, KRISHOME, BUDEX, AGRO KOWALSKI, ASTAT, TECHPAK GROUP, PH PROGRESS, ABC LOGIS HOTEL KOSMOWSKI, SOLIDDOM, KOS, POWIATOWY BANK SPÓŁDZIELCZY, TĘCZOWA CHATKA, SEBINSTAL, AC KAMI, TONSIL, PIMAX, TROXI, AKAT, OSKAR AGD, SPOŁEM, ZELKA, AVOCADO, PAŁAC NA OPIESZYNIE, BROWAR FORTUNA, BIURO RACHUNKOWE przy ul. Kaliskiej, MCDONALD S, ELEKTRO MAX, WAGROL, PWIK, MARPAK, PERFECT BODY, SPOCHACZ, PASZAK PYZDRY, MLECZARNIA WRZEŚNIA, POLAUTO, WOSiR, TOTEAM, TVP 3, RADIO POZNAŃ, RADIO WARTA, PRZEGLĄD POWIATOWY, WIADOMOŚCI WRZESIŃSKIE, NOWA WRZEŚNIA – kontynuuje swoje podsumowanie prezes Krispolu.
 – Ten sezon zakończyliśmy w strefie spadku. Był on dla nas bardzo trudnym wyzwaniem sportowym. Niestety w sporcie tak bywa – raz niesie on ze sobą sukcesy, a raz porażki. Mimo to nieustannie prowadziliśmy pozytywną promocję naszej ukochanej dyscypliny, miasta oraz lokalnych firm. W związku z przygotowaniami do sezonu 2023/2024 mam przyjemność poinformować Państwa o przedłużeniu umowy ze sponsorem tytularnym – firmą KRISPOL Sp. z o.o oraz o podpisaniu umowy z drugim sponsorem strategicznym – firmą SCZ INWESTYCJE Sp. z o.o, która dołączy do naszego projektu sportowego. Wsparcie nowego sponsora pozwoli wzmocnić szeregi drużyny i z optymizmem patrzeć w przyszłość – kończy swoją wypowiedź prezes Wardak.

ZAPROSZENIE!!!!

Zapraszam na spotkanie prasowe, które odbędzie się dnia 17.05.2023r. o godzinie 11:00 w Sali Sesyjnej wrzesińskiego Ratusza przy ul. Ratuszowej 1. Podczas spotkania zostanie przedłużona umowa z trenerem Marianem Kardasem.
Robert Wardak – Prezes KPS Progress Września