Drużyna APP KRISPOL Września buduje skład na kolejny sezon 2018/2019

Nasi siatkarze, po doskonałym sezonie zakończonym zdobyciem III miejsca w I Lidzie Siatkówki, kończą właśnie okres roztrenowania. Trener Marian Kardas postawił wysoko poprzeczkę, a co za tym idzie ruszyła lawina pytań. Kto odejdzie, a kto dołączy do pierwszo ligowego zespołu? Znamy już nazwiska wielkich nieobecnych oraz plany trenera Mariana Kardasa, który poprowadzi drużynę pomarańczowych przez kolejny rok.

Wśród siatkarzy APP KRISPOL WRZEŚNIA nie zobaczymy: Marcina Iglewskiego, Damiana Dobosza, Mateusza Jasińskiego, Wiktora Matuszaka, Roberta Brzóstowicza, Marka Pachockiego – nie podpisano kontraktów. Ta decyzja była trudna dla klubu, ponieważ przez lata wspólnie zapisywali wspaniałą kartę wrzesińskiej siatkówki. Z zespołem żegnają się także: Krzysztof Antosik , Patryk Napiórkowski, Michał Wroniecki, Artur Pasiński.

Wszystkim graczom składamy wielkie podziękowania za to, że byli autorami tak wielu pozytywnych emocji. Dziękujemy za pracę i zostawione na boisku serducho i za litry wylanego potu. Życzymy Wam dużo zdrowia i kolejnych świetnych sezonów po przeciwnej stronie siatki.

Przed Marianem Kardasem duże wyzwanie, żeby utrzymać dotychczasowy poziom zespołu, do którego sam nas przyzwyczaił. Budowę składu rozpoczął od przedłużenia współpracy z trzema środkowymi: Wojciechem Kaźmierczakiem, Jędrzejem Maćkowiakiem i Tomaszem Narowskim oraz młodym rozgrywającym Filipem Troczyńskim. Okienko transferowe zostało już otwarte, trwają negocjacje z zawodnikami. O nowych „nabytkach” będziemy informować na bieżąco.

Na początek nowego sezonu szykujemy huczne podziękowanie Igle – Marcinowi Iglewskiemu, na które już dziś zapraszamy wszystkich kibiców. W końcu Marcin to żywa legenda wrzesińskiej siatkówki – wspólnie podziękujmy mu jak należy