Hit kolejki dla MKS Ślepsk Suwałki!

2-mecz

APP Krispol Września, w hicie kolejki, przegrywa na wyjeździe z MKS Ślepsk Suwałki 1:3. MVP Spotkania został środkowy z Suwałk Adrian Hunek.

Wrześnianie rozpoczęli spotkanie w składzie: Shchitkov, Jasiński, Behrendt, Karpiewski, Jasiński, Szczygielski oraz Matuszach (libero).

Pierwszy set rozpoczął się od ataku Jasińskiego oraz dwóch asów serwisowych Shchitkova co dało nam prowadzenie (0:3). Gospodarze rozpoczęli pościg za pomarańczowymi i doprowadzili do remisu (8:8). Błędy w polu serwisowym Ślepska i as Shchitkova dały APP Krispolowi Września prowadzenie (8:10). Kolejne błędy gospodarzy i bardzo dobra gra w ataku i bloku dała naszej drużynie prowadzenie (15:21). Zawodnicy Ślepska próbowali zerwać się do ataku, jednak dobre ataki Karpiewskiego i Banasiaka z szóstej strefy pozwoliły kontrolować grę do końca seta, który zakończył się autowym atakiem Skrzypkowskiego.

Początek drugiego seta to gra punkt za punkt do stanu po 8. Tym razem to APP Krispol Września zaczął popełniać błędy w ataku i w polu serwisowym co boleśnie wykorzystała doświadczona drużyna gospodarzy. Nasz zespół, po atakach Schmidta i asie serwisowym Jasińskiego, poderwał się do walki doprowadzając do stanu 21:20. Końcówka seta należała do gospodarzy, którzy wygrali do 21. Tym samym mecz rozpoczął się od początku.

Dużo błędów własnych APP Krispolu Września oraz wypracowanie przewagi na początku setów III i IV pozwoliły gospodarzą na kontrolowanie gry do końca spotkania. Set III zakończył się wynikiem 25:15, a IV 25:19.

Pozostałe wyniki spotkań 2 kolejki potwierdzają słowa trenera Gerymskiego na temat ligi. Będzie ona trudna i wyrównana, a każdy będzie mógł zarówno wygrać jak i przegrać z każdym.

Pozostałe wyniki 2 kolejki:

2-kolejka

Następne spotkanie APP Krispol Września zagra z SMS PZPS Spała. Już dziś zapraszamy na mecz 15 października na halę przy Gimnazjum nr 2.

info: własne.