Jedna wygrana, dwie porażki na turnieju

DSC_0126 (800x537) (566x350)

W piątek i sobotę siatkarze Krispolu Września wzięli udział w III Towarzyskim Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezesa KPS Siedlce. Podopieczni trenera Marka Jankowiaka mieli okazję sprawdzić się w rywalizacji z zespołami I ligi.

W swoim pierwszym meczu wrześnianie musieli uznać wyższość drużyny gospodarzy. Rywalowi udało się urwać jednego seta. Również wynikiem 1:3 zakończyło się spotkanie z Avią Świdnik. Najlepiej siatkarze Krispolu zaprezentowali się w ostatnim spotkaniu turnieju, w którym zdecydowanie pokonali Kęczanina Kęty 3:0.

– W pierwszych dwóch pojedynkach z wyżej notowanymi rywalami nie prezentowaliśmy pełni naszych możliwości. Widać było po moich zawodnikach trudy ciężkich siłowych treningów. Mimo porażek cieszy fakt, że urwaliśmy pierwszoligowcom po secie. Natomiast w ostatnim meczu nasza gra wyglądała zupełnie inaczej. Graliśmy odważnie, było więcej ruchu na boisku i przede wszystkim była skuteczność. Dodatkowo mocnym elementem była zagrywka. Nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z postawy siatkarzy, ponieważ zawsze można grać jeszcze lepiej – mówi szkoleniewiec Krispolu Września, Marek Jankowiak.

Kolejny mecz kontrolny siatkarze Krispolu rozegrają już 6 września. Tym razem zmierzą się w Lubinie z Cuprumem.

Wyniki meczów Krispolu Września:

KPS Siedlce – Krispol Września 3:1 (25:21, 25:15, 26:28, 25:17)
Jurkojć, Marcin Iglewski, Murdzia (libero), Dziurkowski, Rohnka, Bielicki, Chwastyniak, Kempiński, Narowski, Wardak (libero)

Krispol Września – Avia Świdnik 1:3 (22:25, 15:25, 25:21, 20:25)
Jurkojć, Chwastyniak, Narowski, Dziurkowski, Murdzia (libero), Gajowczyk, Bielicki, Rohnka, Kempiński oraz Wardak (libero)

Krispol Września – Kęczanin Kęty 3:0 (25:23, 25:13, 25:20)
Jurkojć, Chwastyniak, Narowski, Dziurkowski, Murdzia (libero), Gajowczyk, Bielicki, Rohnka, Kempiński

Dodaj komentarz