Jedziemy do Ostrołęki. Stoczyć dobry pojedynek

DSC_0210 (800x519) W najbliższą sobotę 7 grudnia siatkarzy Krispolu Września czeka wyjazdowe starcie z Pekpolem Ostrołęka. Będzie to ostatni pojedynek pierwszej rundy, czyli półmetek ligi.

W pierwszoligowych rozgrywkach jak dotąd lepiej radzą sobie pomarańczowi. Krispol zajmuje obecnie piątą lokatę z 18 punktami. Trzy miejsca niżej i cztery punkty mniej mają sobotni gospodarze ekipa Pekpolu Ostrołęka.

Obie drużyny są ostatnio w dobrej formie. Podopieczni Marka Jankowiaka kontynuują serię czterech zwycięstw z rzędu, natomiast rywale wygrali dwa ostatnie starcia (w stosunku 3:2 ze Stalą Nysa i Avią Świdnik). Przypomnijmy, w sezonie 2011/2012 wrześnianie zmierzyli się z Pekpolem w ramach Pucharu Polski (IV runda). Wtedy Krispol poległ na własnym parkiecie 1:3. Czas na wyjazdowy rewanż i kolejne ligowe punkty.

Przygotowania do spotkania przebiegały zgodnie z planem. Pracowaliśmy przede wszystkim nad blokiem i obroną. Do Ostrołęki jedziemy stoczyć dobry pojedynek. Rywal przebudził się w ostatnim czasie, ale jeśli zagramy na swoim poziomie to jestem spokojny o zwycięstwo. Czas pokaże jaka będzie dyspozycja dnia i jak będzie przebiegało sobotnie starcie – mówi Marek Jankowiak, trener Krispolu Września.

Wrześnianie w piątek odbyli ostatnią jednostkę treningową. Około 15:00 planowany jest wyjazd do Ostrołęki. Początek meczu w sobotę o godz. 18:00. Trzymamy kciuki!

fot. Dawid Spychalski

Dodaj komentarz