Kolejny mecz Krispolu o byt w lidze

W najbliższy czwartek siatkarze Krispolu pojadą szukać ligowych punktów do Tomaszowa Mazowieckiego. Tam zmierzą się z miejscową Lechią, a pojedynek transmitowany będzie przez stację telewizyjną Polsat Sport.

Mecz Lechia Tomaszów Mazowiecki  – Krispol Września rozegrany zostanie w czwartek, 30.03.2023 r. w Arenie Lodowej przy ulicy Strzeleckiej w Tomaszowie Mazowieckim. Jego rozpoczęcie przewidziano na godzinę 20.30.

Już do końca sezonu każdy z pojedynków dla siatkarzy Krispolu będzie przysłowiową walką o życie. Myśląc o utrzymaniu się w lidze trzy pozostałe mecze powinny być przez wrześnian wygrane. Pierwszy z nich to pojedynek z Lechią. Kilka dni później Krispol zagra również na wyjeździe z Astrą Nowa Sól. Mecz ten może mieć rangę tego, który zadecyduje o utrzymaniu się w lidze. W ostatnim z pojedynków do Wrześni przyjadą pewni już praktycznie dzisiaj gry w fazie play-off siatkarze AZS AGH Kraków.

Lechia Tomaszów Mazowiecki plasuje się w tej chwili na 8. miejscu w ligowej tabeli. Siatkarze Lechii zgromadzili na swoim koncie 41 punktów, na które złożyło się 14 zwycięstw i 13 porażek.

Krispol Września zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów, na które złożyło się 8 zwycięstw i19 porażek.

W pierwszym meczu rozegranym w grudniu 2022 r. w hali ZSP we Wrześni Krispol uległ Lechii 1:3 (21:25, 22:25, 25:23, 21:25).