Kolejny mecz Krispolu we własnej hali

Już w najbliższą środę o godzinie 18.30 siatkarze Krispolu po raz drugi w tym sezonie walczyć będą o ligowe punkty. Przeciwnikiem wrześnian będą gracze Norwida Częstochowa.

Zaległy mecz Krispolu Września z Exact System Norwid Częstochowa rozegrany zostanie w hali przy ulicy Wojska Polskiego w środę, 5 października o godzinie 18.30.

Norwid w swoim pierwszym meczu we własnej hali 3:1 pokonał MKST Astrę Nowa Sól. W ubiegły czwartek, w meczu transmitowanym przez stację Polast Sport, częstochowianie po tajbreku na wyjeździe ulegli 2:3 drużynie AZS AGH Kraków.

Krispol Września ma za sobą dopiero jedno rozegrane spotkanie ligowe. W ubiegłą sobotę podopieczni Mariana Kardasa 0:3 ulegli na własnym parkiecie Mickiewiczowi Kluczbork. W grze wrześnian widać było jeszcze kilka mankamentów, które przesądziły o porażce z Kluczborkiem. Jednym z nich były na pewno braki w zgraniu drużyny. Dwójka srebrnych medalistów Mistrzostw Europy U 20 – Kacper Ratajewski i Jakub Olszewski po przygotowaniach kadry Polski i pobycie na mistrzostwach we Włoszech dołączyli do treningu z Krispolem dopiero na trzy dni przed meczem z Kluczborkiem.
Miejmy nadzieję, że tym razem nasz zespół pokusi się o zdobycie kompletu ligowych punktów.
Serdecznie zapraszamy na trybuny wszystkich sympatyków siatkówki. Wstęp na mecz jest wolny.