Krispol podejmie akademików z Krakowa

DSC_0150 (1024x606)W najbliższą sobotę siatkarze Krispolu powalczą o kolejne punkty w siatkarskiej I lidze. Do Wrześni przyjedzie beniaminek z Krakowa.

Po ostatnim, pewnym zwycięstwie nad Avią Świdnik kibice pomarańczowych liczą na kolejne punkty na własnym parkiecie. W ligowej tabeli Krispol Września zajmuje 7. lokatę z 11 punktami. Ekipa AGH 100RK Kraków jest na 11. miejscu z 4 oczkami.

Jak dotąd podopieczni Marka Jankowiaka dobrze radzą sobie w roli gospodarzy. Z 4 pojedynków wrześnianie wygrali trzy (z Camperem Wyszków 3:1, KPS-em Siedlce 3:2 i Avią Świdnik 3:0). Przegrali tylko ze Ślepskiem Suwałki 0:3. Akademicy z Krakowa punktują tylko na wyjazdach (oczko zdobyli w Nysie i komplet w Świdniku). Zapowiada się emocjonujące widowisko.

Pod kątem sobotniego spotkania przygotowujemy się od czwartku. Jednak przede wszystkim pracujemy nad swoim stylem gry. Najbliższego rywala znamy bardzo dobrze, spotkaliśmy się z nimi w półfinałowym turnieju barażowym w Miliczu. Wtedy przegraliśmy ale tym razem liczy się tylko zwycięstwo i komplet punktów – zapowiada Marek Jankowiak, szkoleniowiec Krispolu Września.

Dodaj komentarz