KRISPOL sponsorem tytularnym I ligi!

DSC_0007 (800x537)

W sezonie 2014/2015 pierwszoligowe rozgrywki siatkówki mężczyzn będą odbywały się pod nazwą KRISPOL I liga. To kolejna siatkarska inicjatywa znanej firmy z Wrześni!

Krispol – znany producent bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu został Sponsorem Tytularnym I ligi mężczyzn Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Krispol od ponad siedmiu lat obecny jest w siatkarskiej rodzinie, jako sponsor klubu z Wrześni.

Solidny sponsor zaplecza PlusLigi – I ligi mężczyzn PZPS w połączeniu z transmisjami na antenie TVP Sport HD znaczącą podnoszą rangę rozgrywek i bezsprzecznie służą popularyzacji siatkówki. Rozgrywki ligowe są bowiem kluczowym elementem siatkarskiej piramidy na wierzchołku której znajduje się reprezentacja Polski – mistrz świata 2014.

Krispol Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu.

Firma zaczęła działalność w 1991 roku. W 1993 roku w ofercie rynkowej pojawiły się rolety zewnętrzne, bramy i kraty rolowane. Od 1997 roku Krispol produkuje bramy segmentowe. W 2009 ofertę firmy poszerzono o elementy stolarki aluminiowej, a w 2011 o okna PVC.

Krispol posiada we Wrześni dwa nowoczesne zakłady produkcyjne, wyposażone w bogaty park maszynowy. Tereny obu zakładów, w tym hale produkcyjne, magazynowe oraz biurowce, zajmują łącznie powierzchnię ponad 50 000 m2. Lokalizacja przy ważnym węźle komunikacyjnym umożliwia sprawną obsługę logistyczną odbiorców i dostawców.

W 2002 roku w firmie pracowało 60 osób. Obecnie zatrudnionych jest ponad 200.

Udział eksportu w przychodach wynosi 30%. Firma wysyła za granicę wszystkie swoje wyroby, ale dominujący udział mają bramy garażowe. Główni odbiorcy to Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Szwecja, Dania i Francja.

Krispol od 2007 roku jest sponsorem pierwszoligowej (od sezonu 2013/2014) drużyny siatkówki męskiej APP Krispol Września