Krispol zaczyna siatkarski maraton

DSC_0219 (800x497)

W ciągu czterech dni wrzesińscy siatkarze rozegrają aż trzy spotkania u siebie, dwa ligowe i jedno pucharowe. Na początek dwumecz ze Ślepskiem Suwałki.

Pierwszy pojedynek już jutro tj. w środę 23 października. Będzie to walka o ligowe punkty. Na parkiecie hali przy ul. Słowackiego pojawi się Ślepsk Suwałki. Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie piątą pozycję z siedmioma punktami na koncie.

Pomarańczowi mają tylko dwa oczka mniej, dlatego zapowiada się zacięta rywalizacja. Już dzień później oba zespoły znów staną po dwóch stronach siatki. Tym razem w hali w pobliskim Miłosławiu zaplanowano spotkanie III rundy Pucharu Polski. Zarówno w środę jak i w czwartek początek pojedynków o godz. 18:00.

W każdym spotkaniu walczymy o trzy punkty i tym razem nie będzie inaczej. Mamy rozpisanego rywala, dzisiejszy trening poświęcimy na jego szczegółowe omówienie. Choć Ślepsk jest wyżej od nas w tabeli będziemy robić wszystko aby go pokonać, przede wszystkim chcemy wykorzystać jego słabe punkty. Naszymi atutami są własny parkiet i wspaniali kibice. Mam nadzieję, że ich głośny doping znów poniesie nas do zwycięstwa. Myślę, że będziemy równorzędnym przeciwnikiem, goście na pewno są w naszym zasięgu. Nie ukrywam, że środowy mecz ligowy będzie ważniejszy niż czwartkowy pucharowy. W tym drugim dam szansę zmiennikom, którzy na pewno zagrają w większym wymiarze czasowym. Będzie to dla nich doskonała okazja aby pokazać mi, że zasługują na pierwszy skład. Tym samym podstawowi siatkarze będę mieli trochę oddechu przed kolejnym ligowym starciem w sobotę z liderem KPS-em Siedlce – zapowiada Marek Jankowiak, szkoleniowiec Krispolu Września.

Najbliższe mecze Krispolu Września

3. kolejka I ligi: Krispol Września – Ślepsk Suwałki (środa 23 października, godz. 18:00)

III runda Pucharu Polski: Krispol Września – Ślepsk Suwałki (czwartek 24 października, 18:00 , hala w Miłosławiu)

5. kolejka I ligi: Krispol Września – KPS Siedlce (sobota 26 października, 18:00)

Dodaj komentarz