Listopad pełen punktów

DSC_0124 (1024x687)

Za nami drugi miesiąc Krispolu Września w siatkarskiej I lidze. Podsumowujemy ten niezwykle udany okres. Liczby mówią same za siebie. Pomarańczowi zdobyli 11 punktów w 5 spotkaniach!

Już w październiku podopieczni Marka Jankowiaka byli zadowoleni z debiutanckiego miesiąca. Wtedy w pięciu meczach Krispol zanotował siedem oczek. Jednak kolejne 30 dni okazały się jeszcze lepsze. W listopadzie nasi siatkarze podnieśli z parkietu aż 11 punktów. Dzięki temu zajmują wysokie piąte miejsce w tabeli. Mają na koncie już 18 oczek.

Przypomnijmy, listopad rozpoczęliśmy od wyjazdowego starcia w Nysie. Po zaciętym pojedynku Krispol przegrał z tamtejszą Stalą 2:3, ale wrócił z cennym punktem. Później pomarańczowi popisali się serią czterech zwycięstw z rzędu. Pokonali kolejno Avię Świdnik (3:0), AGH Kraków (3:1), TKS Tychy (3:2) i Cuprum Lubin (3:2).

W najbliższy weekend siatkarze Marka Jankowiaka zmierzą się na wyjeździe z Pekpolem Ostrołęka. W grudniu wrześnianie zagrają cztery spotkania, w tym trzy wyjazdowe. Do Wrześni przyjedzie MKS Będzin.

Dodaj komentarz