Nasze biuro prasowe w Accredito.com

accredito

Pragniemy poinformować, że od nowego sezonu biuro prasowe APP Krispol Września korzystać będzie z systemu Accredito.com. Dzięki temu wszystkie informacje prasowe, notatki, zaproszenia, zdjęcia i akredytacje dziennikarze znajdą w jednym miejscu. Gorąco zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Wszystkie informacje prasowe oraz procesy akredytacyjne prowadzone będą właśnie w Accredito.com. Biuro Prasowe APP Krispol Września dostępne jest bezpośrednio pod adresem accredito.com/app-krispol-wrzesnia.

Jeśli chcą Państwo w przyszłości akredytować na mecze APP Krispol Września lub otrzymywać informacje prasowe publikowane przez klub prosimy o założenie konta dziennikarza w systemie Accredito.com. Wszystkie informacje o samym systemie znajdą Państwo na stronie accredito.com.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie Accredito.com prosimy pod adresem www.accredito.com/app-krispol-wrzesnia wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza konto zostanie zarejestrowane w systemie. Na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość w którym znajdziecie Państwo opcję „Potwierdź” pozwalającą na aktywację konta w systemie.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić wybierając w menu opcję „Redakcje”. Jeśli Państwa redakcji nie ma liście konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o tym jak zarejestrować redakcję znajdą Państwo pod adresem https://www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe dotyczące APP Krispol Września oraz informacje o procesach akredytacyjnych prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura Prasowe” i na liście biur przy nazwie APP Krispol Września wybranie opcji „Subskrybuj”.

Jeśli będą Państwo zainteresowani złożeniem wniosku akredytacyjnego można tego dokonać wybierając opcję „Akredytuj”. Wszystkie procesy akredytacyjne prowadzone przez APP Krispol Września znajdą Państwo również zawsze bezpośrednio na stronie naszego biura pod adresem www.accredito.com/app-krispol-wrzesnia.

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu Accredito.com przez dziennikarzy znajdą Państwo pod adresem: https://www.accredito.com/faq/reporter

Dawid Spychalski

Rzecznik prasowy