Pierwsze dwa spotkania play-off

DSC_0022 (800x576)

Przed nami pierwsze pojedynki fazy play-off. W ten weekend pomarańczowi jadą na teren miedziowych. Rozegrają tam dwa spotkania. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych meczów.

Faworytem tej pary jest Cuprum Lubin, ale to Krispol nie ma nic do stracenia i z pewnością będzie chciał coś udowodnić. Pierwsze dwa starcia już w sobotę oraz niedzielę na parkiecie miedziowych. Początek o godz. 17:00.

W sezonie zasadniczym gospodarze zajęli druga lokatę z 46 punktami, 12 oczek mniej zdobyli podopieczni Marka Jankowiaka. Dało to ostatecznie siódme miejsce w tabeli. Jednak teraz rozpoczynamy walkę od zera, a play-offy rządzą się swoimi prawami. Każdy wynik jest możliwy.

Przypomnijmy, we Wrześni Krispol pokonał rywali 3:2. Natomiast na wyjeździe nasi siatkarze musieli uznać wyższość Cuprum w stosunku 0:3. Pomarańczowi na pewno powalczą o awans do II rundy. Pierwszy krok w tym kierunku mogą zrobić w najbliższy weekend. Dodajmy, że nie będą osamotnieni, bo do Lubina wybierają się wrzesińscy niezawodni kibice, którzy swoim dopingiem nie raz ponieśli naszych graczy.

Pozostałe spotkania I ligi (sobota, 8 marca)

o miejsca 1-8

MKS Będzin – Pekpol Ostrołęka

Camper Wyszków – Stal Nysa

Ślepsk Suwałki – KPS Siedlce

o miejsca 9-12

AGH 100RK AZS Kraków – TKS Tychy

Avia Świdnik – Kęczanin Kęty

Dodaj komentarz