Pierwszoligowy debiut Krispolu!

sparing

Przed nami pierwsza kolejka rozgrywek zaplecza PlusLigi. W sobotę 5 października do Wrześni przyjedzie mocna ekipa Campera Wyszków. Szykuje się niezapomniane widowisko!

Już jutro podopieczni Marka Jankowiaka zainaugurują ligowy sezon 2013/2014. Pierwszy raz w historii na wrzesińskim parkiecie rozegrane zostanie spotkanie I ligi. Formę Krispolu sprawdzi doświadczony zespół Campera Wyszków, który nie kryje aspiracji namieszania w czołówce rozgrywek.

Siatkarze Jana Sucha są faworytem sobotniego pojedynku, ale pomarańczowi zrobią wszystko aby pokrzyżować plany gościom i z jak najlepszej strony pokazać się kibicom. To właśnie licznie zgromadzeni sympatycy Krispolu będą siódmym zawodnikiem gospodarzy. Mamy nadzieję, że uda się wykorzystać atut własnego parkietu.

Jedno jest pewne, emocji na pewno nie zabraknie! Liczymy na Wasz doping! Początek pojedynku w sobotę o godz. 18:00 w hali przy ul. Słowackiego.

Kadra Krispolu: Marcin Iglewski,  Łukasz Murdzia, Witold Chwastyniak, Jakub Rohnka, Łukasz Jurkojć, Kacper Bielicki, Wojciech Dziurkowski, Tomasz Narowski, Paweł Gajowczyk, Krystian Kempiński, Damian Dobosz, Michał Dębiec (libero), Mateusz Iglewski (libero)

Ceny biletów:
Normalny – 8 zł
Ulgowy – 5 zł – Dla dzieci i osób uczących się do 26 roku życia
Rodzinny 8 zł – Opiekun wraz z dzieckiem do 16 roku życia

Bilety będzie można nabyć już godzinę przed rozpoczęciem spotkania przy wejściu do hali Gimnazjum nr 2.

Pozostałe spotkania 1. kolejki

AGH 100RK Kraków – Cuprum Lubin

TKS Tychy – Pekpol Ostrołęka

Avia Świdnik – MKS Będzin

Stal Nysa – Ślepsk Suwałki

KPS Siedlce – Kęczanin Kęty

Krispol Września - Camper Wyszków

fot. Dawid Spychalski

Dodaj komentarz