Plan treningowy „pomarańczowych”

plan

Podczas wczorajszego inauguracyjnego treningu szkoleniowiec Krispolu ogłosił szczegółowy plan przygotowań. Zaplanowano obóz dochodzeniowy, turnieje i sparingi. 

W tym tygodniu „pomarańczowi” będą trenować raz dziennie. W poniedziałek rozegrali mecz piłkarski, dziś spotkają się na siłowni. W środę trener Marek Jankowiak zapowiedział pierwszy trening siatkarski, w ramach którego zawodnicy skupią się na technice. W czwartek zajęcia wytrzymałościwe w terenie, piątek jednostka typowo siatkarska. Krispol zakończy tydzień tak jak rozpoczął, w sobotę do południa piłka nożna. Niedziela wolna.

Od poniedziału 12 sierpnia do 21 sierpnia wrześnian czeka 10-dniowy obóz dochodzeniowy na własnych obiektach. Krispol bedzie trenował dwa razy dziennie, dodatkowo szkoleniowiec zapowiedział trzecią jednostkę treningową wieczorami w wybranych grupach. To znaczy, że każdy zawodnik pojawi się co najmniej dwukrotnie w hali, niektórzy nawet trzy razy w ciągu jednego dnia.

Po zgrupowaniu do końca sierpnia zajęcia raz i dwa razy dziennie na zmianę. Od września tylko jedno spotkanie po południu. W dniach 13-14 oraz 20-21 września Krispol sprawdzi się w towarzyskich turniejach. Oprócz tych meczów kontrolnych podopieczni Jankowiaka zagrają także sparingi (jeszcze nie ustalono szczegółów).

Dodaj komentarz