Po punkty do Warszawy

Kolejnym przeciwnikiem Krispolu będą w najbliższą sobotę gracze Legii Warszawa. Wyjazdowym meczem z Legią wrześnianie rozpoczną serię czterech meczów z przeciwnikami ze swojej części ligowej tabeli.

Pojedynek Legii Warszawa z Krispolem Września rozegrany zostanie w sobotę, 03 grudnia w hali OSiR Mokotów w Warszawie. Jego rozpoczęcie przewidziano na godzinę 17.00.

W tym roku kalendarzowym siatkarze Krispolu mają do rozegrania jeszcze cztery mecze. Wszystkie z drużynami, które wydają się być w ich zasięgu. Najpierw wrześnianie pojadą na mecz do Warszawy. Potem podejmować będą we własnej hali Lechię Tomaszów Mazowiecki i Astrę Nowa Sól. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia pojadą do Krakowa na pojedynek z AZS AGH.

Najbliższy przeciwnik Krispolu – Legia Warszawa z dorobkiem 11 punktów plasuje się w tej chwili na 13. miejscu w tabeli. Warszawianie dotychczas odnieśli 4 zwycięstwa i siedem porażek mając bilans setowy 15:24. Dwa ze swoich zwycięstw siatkarze Legii odnieśli w ostatnim czasie. W minionej kolejce spotkań 3:0 pokonali we własnej hali zajmującą 10. miejsce w tabeli Lechię Tomaszów Mazowiecki, a trzy kolejki wstecz, również we własnej hali, 3:1 wygrali z ósmym w tabeli PSG KPS Siedlce.