Podsumowania, podziękowania i plany! [GALERIA]

W środę 29 czerwca, w Hotelu Kosmowski we Wrześni miała miejsce spotkanie podsumowujące sezon 2015/2016 Klubu APP Krispol  oraz przedstawienie nowych celów na nadchodzący sezon. Organizatorem konferencji były władze klubu, na czele z Panem Robertem Wardakiem.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz lokalnych, w tym Starosta Powiatu wrzesińskiego Pan Dionizy Jaśniewicz oraz sponsorzy Klubu APP Krispol.

Była to idealna okazja, by podziękować wszystkim za dotychczasową współpracę, a następnie przedstawić plany na najbliższy sezon, którego to rozgrywki ponownie będą się odbywać na zapleczu Plus Ligi Siatkarzy.

„Kreowanie marki sportowej” – taki był temat prezentacji, przygotowanej przez Pana Piotra Mateckiego – prezesa agencji marketingu sportowego SportWin.

Następnie przedstawiono ofertę sponsorską na sezon 2016/2017 oraz wręczono pamiątkowe statuetki, dziękując za dotychczasową współpracę.

Niewątpliwie APP Krispol stał się tytułową „marką sportową”, która na arenie ogólnopolskiej jest już bardzo rozpoznawalna. Ale należy tę markę rozwijać i kreować przy użyciu najnowocześniejszych metod marketingu i reklamy. Dlatego warto obserwować poczynania klubu i dołożyć wszelkich starań, by lokalne władze, lokalni sponsorzy, zawodnicy, oddani kibice oraz  całe miasto brało również czynny udział w tym procederze.

W końcu hasło klubowe brzmi:

„JEDNA DRUŻYNA
JEDEN CEL”

DSC02860 DSC02869a DSC02847 DSC02844 DSC02842a DSC02841a DSC02838a