Powiedzieli po zwycięskim meczu

15561953997_805bec9fe6_b

Wracamy do sobotniego spotkania ze Ślepskiem Suwałki (3:1). Oto co powiedzieli tuż po meczu trener APP Krispolu Marek Jankowiak oraz MVP meczu Mateusz Jasiński.

Cieszy wygrana i komplet punktów ale nie styl. Z przebiegu całego meczu widać było aktualną różnicę pomiędzy drużynami. W mojej kadrze zabrakło trzech ważnych graczy, jednak zespół dał sobie radę. Drugi przegrany set był fatalny, dlatego w końcówce dałem odpocząć niektórym zawodnikom i wpuściłem młodzież. Zarówno Maciej jak i Bartek zagrali bezbłędnie. Ten pierwszy zdobył nawet punkt. Muszą się jak najwięcej ogrywać, bo przyszłość należy do nich – skomentował Marek Jankowiak.

Ślepsk powinien być w górnej części tabeli, ma większy potencjał niż ich bieżące miejsce. Widać, że seria porażek podłamała drużynę. Co do naszej postawy, ten pojedynek powinniśmy wygrać 3:0. Szkoda tej drugiej odsłony. Całe szczęście, że tylko na tyle pozwoliliśmy rywalom. W trzecim secie pewnie przełamaliśmy i wróciliśmy do gry na swoim poziomie. Ostatnia partia to postawienie kropki nad „i” – podsumował Mateusz Jasiński.

fot. Paweł Orwat/APP Krispol Września.