Powrót libero z PlusLigi?

Michał Dębiec

Budowa kadry na nowy sezon w KRISPOL 1. Lidze na finiszu. Do naszej ekipy dołącza kolejny wychowanek. Blisko powrotu jest doświadczony libero – Michał Dębiec!

Władze wrzesińskiego klubu prowadzą ostatnie rozmowy z siatkarzami, którzy w najbliższych miesiącach chcą reprezentować pomarańczowe barwy. Przypomnijmy, oficjalnie przedstawiliśmy już 12 zawodników.

W sezonie 2015/2016 w APP Krispol Września zagrają: Marcin Iglewski (atakujący), Mateusz Jasiński (przyjmujący), Damian Dobosz (przyjmujący), Łukasz Karpiewski (atakujący), Mateusz Kamiński (rozgrywający), Arkadiusz Olczyk (środkowy), Bartosz Zrajkowski (rozgrywający), Moustapha M’Baye (środkowy), Błażej Szymeczko (środkowy), Adam Banasiak  (przyjmujący) oraz wychowankowie KPS-u Progress Września Michał Torzewski (rozgrywający) i Wiktor Matuszak (libero).

Do tego grona dołącza kolejny młody wrześnianin Maciej Kurek, występujący na pozycji przyjmującego. Blisko pomarańczowych jest 31-letni libero Michał Dębiec. Jeśli wszystko pójdzie po myśli włodarzy APP Krispolu będzie to spore wzmocnienie i jednocześnie powrót do Wrześni. Michał był podstawowym graczem w naszym debiutanckim sezonie 2013/2014 na pierwszoligowych parkietach. Ostatnio stanowił o sile ekipy z PlusLigi – BBTS-u Bielsko Biała.

Dodajmy, że docelowo kadra razem z wychowankami będzie liczyła 15/16 siatkarzy.

fot. Dawid Spychalski/APP Krispol Września