Prezenty dla najmłodszych siatkarzy KPS Progress Września

Klub KPS Progress Września przygotował świąteczne upominki dla swoich najmłodszych siatkarzy na co dzień trenujących we Wrześni i w Czerniejewie. Do ich wręczenia doszło tuż przed rozpoczęciem meczu Tauron 1. Ligi pomiędzy Krispolem Września, a Astrą Nowa Sól.

W czwartek, 15 grudnia do hali sportowej ZSP Września zaproszeni zostali najmłodsi siatkarze klubu KPS Progress Września. Dziewczynki i chłopcy z klas sportowych o profilu piłki siatkowej w SSP nr 1 we Wrześni, SSP nr 3 we Wrześni i Czerniejewa, w liczbie ok. 120 osób, otrzymali od Zarządu Klubu drobne upominki związane z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Prezenty wręczane były przez prezesa Roberta Wardaka, honorowego prezesa klubu Daniela Więcka oraz członka zarządu klubu Jarosława Grempkę.
Potem, pomimo późnej już pory, młodzi adepci siatkówki wraz z licznie przybyłymi rodzicami byli świadkami pierwszoligowego meczu swoich starszych kolegów z Krispolu Września. W trakcie pojedynku ich niezwykle spontaniczny doping uskrzydlił z pewnością graczy Krispolu i poniósł ich do niezwykle oczekiwanego zwycięstwa nad Astrą Nowa Sól.