Problemy zdrowotne zaważyły na wyniku meczu w Częstochowie

Problemy zdrowotne APP Krispol Września nie pozwoliły na rozwinięcie skrzydeł w meczu 16 kolejki I ligi z drużyną EXACT SYSTEMS NORWID Częstochowa. W związku z kontuzją Marcina Iglewskiego, odniesioną w meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski z Zaksą Kędzierzyn-Koźle oraz niedyspozycją zdrowotną Patryka Napiórkowskiego, zespól trenera Mariana Kardasa przystąpili do meczu bez nominalnego atakującego. Na tą pozycję do gry został desygnowany przyjmujący Artur Pasiński. Pomimo nie łatwej sytuacji nasza drużyna w pierwszym secie kontrolowała przebieg gry i nie pozwoliła gospodarzom na osiągnięcie znaczącej przewagi. Natomiast wypracowana w końcówce przewaga wystarczyła, aby pierwszy set zakończył się zwycięstwem naszych siatkarzy do 23. Druga odsłona meczu, która w przebiegu całej rywalizacji okazała się kluczową, aż do samego końca była bardzo wyrównana i zakończyła się grą na przewagi. Lepsi w tym secie okazali się gracze z Częstochowy wygrywając 27:25. W kolejnych dwóch setach gra już toczyła się pod dyktando Gospodarzy, a drużynie z Wrześni coraz mocniej doskwierał brak atakującego. Trzeci set przegrywamy do 20, a czwarty do 19 i całe spotkanie kończy się zwycięstwem EXACT SYSTEMS NORWID Częstochowa 3:1.

Drużyna APP Krispol wystąpiła w składzie: K. Antosik, D. Dobosz (16pkt.), M. Jasiński (16pkt.), A. Pasiński ( 10 pkt.), W. Kaźmierczak (10 pkt.), J. Maćkowiak (5 pkt.), libero – M. Wroniecki oraz M. Pachocki, R. Brzóstowicz i T.Narowski (1pkt).

Takie mecze się zdarzają, gdy przegrywa się bardziej losowo niż sportowo. Ale to już było…, teraz przed nami hit 17 kolejki. APP Krispol Września zmierzy się z liderem I ligi, drużyną Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zapraszamy kibiców do wspólnego dopingu już w środę 17.01.2018 roku na godz. 18.00 do hali przy ul. Słowackiego 41 we Wrześni. Bądźmy dodatkowym zawodnikiem naszej drużyny. Pokażmy, że zawodnicy i kibice to jedna drużyna, jeden cel.