Siatkarski weekend! W sobotę liga, niedziela puchar

IMG_5636
To będą dwa dni pełne emocji dla kibiców siatkówki z całego regionu. Do Wrześni przyjeżdża MKS Ślepsk Suwałki. W sobotę gospodarze APP Krispol podejmą rywali w ligowym starciu na szczycie, dzień później pucharowy pojedynek. Z obu meczów transmisja tv na żywo w internecie (na kanale YouTube/APPKrispolWrześnia).

Przed nami kolejne siatkarskie widowiska w hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni (ul. Słowackiego 41).

Najpierw, w sobotę 14 listopada 7. kolejka 1. Ligi. Podopieczni Sławomira Gerymskiego będą bronić lidera w starciu z trzecią drużyną rozgrywek. Ślepsk Suwałki traci do pomarańczowych zaledwie punkt. Zacięta walka o każdą piłkę gwarantowana. Początek o godz. 18:00.

Obie ekipy kilkanaście godzin później ponownie staną po dwóch stronach siatki. W niedzielę, 15 listopada V runda Pucharu Polski. APP Krispol pokonał wcześniej w Szczecinie tamtejszy Espadon (3:2), natomiast Ślepsk w tym samym stosunku okazał się lepszy od Campera Wyszków. Stawką niedzielnego spotkania jest awans do VI rundy PP. Początek o godz. 17:00.

Jeden bilet, dwa mecze!

Serdecznie zapraszamy na trybuny hali Gimnazjum nr 2! Pomarańczowi liczą na doping wiernych kibiców. Zarząd wrzesińskiego klubu przygotował biletową niespodziankę. Każdy kto kupi wejściówkę na sobotnie spotkanie, zobaczy niedzielny pojedynek za darmo. Ligowy bilet uprawnia do bezpłatnego wejścia na Puchar Polski.

Bilety oraz klubowe szale można nabywać zawsze przed rozpoczęciem danego spotkania przy wejściu do hali Gimnazjum nr 2 (ul. Słowackiego 41).

Cennik biletów na sezon 2015/2016
Normalny – 10 zł
Ulgowy – 5 zł (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy powyżej 65 lat)
Rodzinny – 10 zł (rodzice z dziećmi)
Darmowy (dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjów)

fot. Paweł Orwat