Sponsorzy klubu

krispol

Firma KRISPOL jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu. Od ponad 20 lat budujemy swoją ofertę dopasowując ją do potrzeb naszych klientów.

Kompleksową, bogatą kolorystycznie i wzorniczo ofertę uzupełniamy profesjonalnym doradztwem w naszych punktach sprzedaży, personalizacją zamówień i narzędziami pomocnymi przy projektowaniu domu. Dzięki szerokiej ofercie możliwy jest zakup w jednym miejscu idealnie dopasowanych elementów domu. Jedna wizyta w Punkcie Sprzedaży marki KRISPOL i budowa zamknięta. Dodatkowo, wszystkie produkty z linii HOME objęte są jednolitym, 5-letnim systemem gwarancyjnym i serwisowym.

Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za naszą działalność biznesową, lecz również za nasze otoczenie i za miejsce, w którym się rozwijamy. Promocja sportu i współpraca z lokalną społecznością to bardzo ważne obszary naszej działalności społecznej. Od lat z dumą wspieramy rozwój piłki siatkowej we Wrześni, w tym w szczególności – drużynę Krispol Września.


progressP.H. Progress od 15 lat zajmuje się kompleksowym wyposażeniem salonów fryzjerskich i kosmetycznych w meble, urządzenia, akcesoria, a także w kosmetyki do włosów. Progress jest dystrybutorem na Polskę takich marek jak: CARIN , INDOLA, BY FAMA, TEOTEMA. Tylko dobrze dobrane do rodzaju twoich włosów kosmetyki, zapewnią im odpowiednią pielęgnację i zdrowy wygląd !!!!Zapraszamy klientów hurtowychi detalicznych do naszej siedziby przy ul. Wrocławskiej 43 we Wrześni.


bcFirma BeClever jest producentem innowacyjnego systemu rolet naokiennych CleverBox, który w 2004 roku pojawił się na rynku europejskim. W tym okresie BC opierając swoją filozofię na czterech podstawowych założeniach: specjalizacja, innowacyjność, uniwersalność i jakość, stał się jednym z liderów rynku branżowego.
Silną pozycję firmy BeClever na rynku odzwierciedlają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane przez grona eksperckie, osoby z branży oraz media, a jakość produktów potwierdzona jest certyfikatami renomowanych instytutów badawczych.
Specjalizacja i nowatorskie rozwiązania przekładają się na nieustanny rozwój systemu rolet CleverBox, który z każdym dniem zyskuje nowych zwolenników w wielu krajach europejskich.
Rolety naokienne w systemie CleverBox są produktem rekomendowanym przez największe pracownie architektoniczne w Polsce.
Rolety CleverBox dają możliwość uzyskania doskonałej izolacji termicznej, a produkcja systemu oparta na stabilizatorach bezołowiowych jest przyjazna dla środowiska naturalnego.
Innowacyjność, uniwersalność i wysoka jakość sprawiają, że rolety BeClever spełniają wymagania stawiane nowoczesnym roletom zewnętrznym.


wrzesniaUrząd Miasta i Gminy we Wrześni od wielu lat wspomaga lokalne inicjatywy sportowe. Wsparcie finansowe, jak również inwestycje w lokalną infrastrukturę sportową umożliwiają mieszkańcom miasta i gminy dostęp do aktywnych form spędzania wolnego czasu. W ostatnich miesiącach oddane zostały do użytku nowe obiekty sportowe – pełnowymiarowa sala sportowa przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 oraz wielofunkcyjny kompleks boisk sportowych „Orlik 2012” przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 2. W najbliższym czasie zostanie otwarte kolejne boisko wielofunkcyjne Orlik 2012, tym razem przy Gimnazjum nr 1 we Wrześni Zapraszamy na wrzesińskie obiekty


powiatStarostwo Powiatowe we Wrześni od lat zaangażowane jest w krzewienie kultury fizycznej wśród mieszkańców powiatu. Organizuje oraz wspiera wiele imprez sportowych i rekreacyjnych m.in.: Maraton Turystyki Kwalifikowanej, Rodzinny Rajd Rowerowy we Wrześni, Przeprawowy Puchar Wielkopolski w Rajdach Terenowych, Ogólnopolski Bieg Kazimierzowski w Pyzdrach, Cross Kolarzy Górskich MTB we Wrześni oraz Eliminacje Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Zapowiedzi wydarzeń sportowych i relacje z nich znajdują się na stronie internetowej www.wrzesnia.powiat.pl oraz w biuletynie „Przegląd Powiatowy”.


nowabudFirma NOWBUD to firma, której główną domeną działalności jest przede wszystkim budowa i sprzedaż mieszkań na własność. Produkuje także beton towarowy i prefabrykaty żelbetowe. Jest przy tym otwarta na wszystkich klientów, zapewniając im owocną współpracę podpartą fachową poradą i rzetelnym doradztwem. NOWBUD jest inwestorem i generalnym wykonawcą wszystkich inwestycji.


skok„Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego powstała 15 lat temu we Wrześni. Początkowo skupiała ok. 30 członków, dziś jest ich około 35 tysięcy w dwudziestu pięciu oddziałach w całej Wielkopolsce i nie tylko.

Kasa, podobnie jak banki, przyjmuje depozyty terminowe, oferuje konta osobiste (ROR-y) oraz udziela pożyczek gotówkowych. Jej działalność opiera się jednak na innych zasadach niż banków komercyjnych. Kasa nie jest nastawiona na osiąganie zysku, jest organizacją NON PROFIT opartą na zasadzie samopomocy finansowej członków.

Jej najważniejszym celem jest pomoc finansowa świadczona w szczególności poprzez oferowanie dostępnych pożyczek o umiarkowanym oprocentowaniu oraz korzystnie oprocentowanych depozytów. Nasza oferta cieszy się zainteresowaniem mimo konkurencji banków i innych spółdzielczych kas. Korzystają z niej także osoby o bardzo niskich dochodach, renciści, emeryci czy też rodziny wielodzietne. Dla wielu z nich jest to jedyna możliwość skorzystania z pożyczki lub kredytu. Oferta Kasy, oparta na rachunku ekonomicznym, uwzględnia przede wszystkim potrzeby swoich członków. Dobrym tego przykładem są między innymi okolicznościowe oferty pożyczkowe o niskim oprocentowaniu, których celem jest wsparcie rodzin obciążonych okresowo zwiększającymi się wydatkami .

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą oraz w ogóle działalnością Kasy do naszych oddziałów. Będziemy dumni z kolejnych członków, którzy obdarzą nas swoim zaufaniem.


pikPrzedsiębiorstwo powstało jako spółka cywilna trzech właścicieli w roku 1990. Przedmiotem działalności była od momentu powstania firmy sprzedaż słodyczy do podmiotów handlu detalicznego i hurtowego. Początkowo przedsiębiorstwo miało charakter hurtowni stacjonarnej typu cash&carry, a w kolejnych latach rozwijało swą działalność poprzez preselling (przedstawiciele handlowi). W roku 1997 właściciele trzech współpracujących ze sobą firm (z Wrześni, Poznania i Piły) postanowili stworzyć grupę zakupową o nazwie MPT „Centrum” z siedzibą w Pile. Istotą powołania nowej firmy były przede wszystkim następujące czynniki: możliwość negocjowania korzystniejszych warunków handlowych z producentami, optymalizacja stanów magazynowych między firmami-członkami Grupy, przepływ informacji i doświadczeń zawodowych pracowników. W maju 2005 roku nastąpiła zmiana nazwy spółki na Grupa MPT Sp. z o.o. Na dzień dzisiejszy Grupa MPT zrzesza dziewięć firm o podobnym potencjale ekonomiczno-handlowym. Współpraca MPT Pik w ramach Grupy pozwala na wypracowanie efektywniejszych form dystrybucji, budowanie przewagi konkurencyjnej na bazie przeprowadzanych intensywnych promocji handlowych oraz dostosowanej do potrzeb naszych klientów atrakcyjnej cenowo oferty handlowej.


Dodaj komentarz