Terminarz rozgrywek WRLSH

TERMINARZ ROZGRYWEK
DZIEŃ GODZINA LIGA NR KTO Z KIM
 

1 RUNDA

NIEDZIELA
28.10.2018

13:00 – 14:30 K 1    
13:00 – 14:30 K 2 UKS Jedynka Września Chrobry Gniezno
14:30 – 16:00 K 3 SP Miłosław Bazar Śrem
14:30 – 16:00 2 4 Plus 55 Seb-Instal
16:00 – 17:30 2 5 Powidz UKS Szybki Lopez
16:00 – 17:30 2 6    
17:30 – 19:00 1 7 Kadet Progress SQUAD Września
17:30 – 19:00 1 8 Nicolaus Powidz Piast Łubowo
19:00 1 9 Milesza Tarnowa Górka Orlik Oldboy
19:00 1 10 Junior Progress LOOK REH
 

2 RUNDA

NIEDZIELA
04.11.2018

13:00 – 14:30 K 11 Olimp Września SP Miłosław
13:00 – 14:30 2 12 UKS Szybki Lopez UKS Szczytniki Duchowne
14:30 – 16:00 2 13    
14:30 – 16:00 2 14 Seb-Instal Powidz
16:00 – 17:30 1 15 Piast Łubowo Kadet Progress
16:00 – 17:30 2 16 Kajmany Plus 55
17:30 – 19:00 1 17 UKS Hetman Żydowo Milesza Tarnowa Górka
17:30 – 19:00 1 18 Orlik Oldboy Nicolaus Powidz
19:00 1 19 Junior Progress Dąbrówka Gniezno
19:00 1 20 LOOK REH SQUAD Września
 

 

3 RUNDA

NIEDZIELA
11.11.2018

13:00 – 14:30        
13:00 – 14:30        
14:30 – 16:00 K 21    
14:30 – 16:00 K 22 Bazar Śrem UKS Jedynka Września
16:00 – 17:30 2 23 UKS Szczytniki Duchowne Plus 60
16:00 – 17:30 1 24 Dąbrówka Gniezno LOOK REH
17:30 – 19:00 1 25 Nicolaus Powidz UKS Hetman Żydowo
17:30 – 19:00 1 26 Kadet Progress Orlik Oldboy
19:00 1 27 Junior Progress Milesza Tarnowa Górka
19:00 1 28 SQUAD Września Piast Łubowo
 

 

4 RUNDA

NIEDZIELA
18.11.2018

13:00 – 14:30 K 29 UKS Jedynka Września Olimp Września
13:00 – 14:30 2 30    
14:30 – 16:00 2 31 Powidz Kajmany
14:30 – 16:00 2 32 UKS Szczytniki Duchowne Seb-Instal
16:00 – 17:30 1 33 UKS Hetman Żydowo Kadet Progress
16:00 – 17:30 2 34 UKS Szybki Lopez Plus 60
17:30 – 19:00 1 35 Junior Progress Nicolaus Powidz
17:30 – 19:00 1 36 Dąbrówka Gniezno Milesza Tarnowa Górka
19:00 1 37 LOOK REH Piast Łubowo
19:00 1 38 Orlik Oldboy SQUAD Września
 

 

5 RUNDA

NIEDZIELA
25.11.2018

13:00 – 14:30 K 39    
13:00 – 14:30 K 40 Chrobry Gniezno Bazar Śrem
14:30 – 16:00 2 41    
14:30 – 16:00 2 42 Kajmany UKS Szczytniki Duchowne
16:00 – 17:30 2 43 Plus 60 Plus 55
16:00 – 17:30 2 44 Seb-Instal UKS Szybki Lopez
17:30 – 19:00 1 45 Nicolaus Powidz Dąbrówka Gniezno
17:30 – 19:00 1 46 Piast Łubowo Orlik Oldboy
19:00 1 47 SQUAD Września UKS Hetman Żydowo
19:00 1 48 Milesza Tarnowa Górka LOOK REH
 

 

6 RUNDA

NIEDZIELA
02.12.2018

13:00 – 14:30 K 49 Olimp Września Chrobry Gniezno
13:00 – 14:30 2 50    
14:30 – 16:00 2 51 UKS Szybki Lopez Kajmany
14:30 – 16:00 2 52 Powidz Plus 55
16:00 – 17:30 1 53 UKS Hetman Żydowo Piast Łubowo
16:00 – 17:30 2 54 Seb-Instal Plus 60
17:30 – 19:00 1 55 Dąbrówka Gniezno Kadet Progress
17:30 – 19:00 1 56 Milesza Tarnowa Górka Nicolaus Powidz
19:00 1 57 Junior Progress SQUAD Września
19:00 1 58 LOOK REH Orlik Oldboy
 

 

7 RUNDA

NIEDZIELA
09.12.2018

13:00 – 14:30 K 59 SP Miłosław UKS Jedynka Września
13:00 – 14:30 2      
14:30 – 16:00 2      
14:30 – 16:00 2      
16:00 – 17:30 1 60 SQUAD Września Dąbrówka Gniezno
16:00 – 17:30 2      
17:30 – 19:00 1 61 Orlik Oldboy UKS Hetman Żydowo
17:30 – 19:00 1 62 Kadet Progress Milesza Tarnowa Górka
19:00 1 63 Junior Progress Piast Łubowo
19:00 1 64 LOOK REH Nicolaus Powidz
 

 

8 RUNDA

NIEDZIELA
16.12.2018

13:00 – 14:30 K 65    
13:00 – 14:30 2 66    
14:30 – 16:00 2 67 Kajmany Seb-Instal
14:30 – 16:00 2 68 Plus 55 UKS Szczytniki Duchowne
16:00 – 17:30 1 69 Dąbrówka Gniezno Piast Łubowo
16:00 – 17:30 2 70 Plus 60 Powidz
17:30 – 19:00 1 71 Nicolaus Powidz Kadet Progress
17:30 – 19:00 1 72 LOOK REH UKS Hetman Żydowo
19:00 1 73 Junior Progress Orlik Oldboy
19:00 1 74 SQUAD Września Milesza Tarnowa Górka
 

 

9 RUNDA

NIEDZIELA
06.01.2019

13:00 – 14:30 K 75    
13:00 – 14:30 K 76 Bazar Śrem Olimp Września
14:30 – 16:00 K 77 Chrobry Gniezno SP Miłosław
14:30 – 16:00 2 78    
16:00 – 17:30 1 79 Kadet Progress LOOK REH
16:00 – 17:30 2 80 UKS Szybki Lopez Plus 55
17:30 – 19:00 1 81 Orlik Oldboy Dąbrówka Gniezno
17:30 – 19:00 1 82 Piast Łubowo Milesza Tarnowa Górka
19:00 1 83 Junior Progress UKS Hetman Żydowo
19:00 1 84 SQUAD Września Nicolaus Powidz
 

 

10 RUNDA

NIEDZIELA
13.01.2019

13:00 – 14:30        
13:00 – 14:30        
14:30 – 16:00        
14:30 – 16:00        
16:00 – 17:30 2 85 Kajmany Plus 60
16:00 – 17:30 2 86 UKS Szczytniki Duchowne Powidz
17:30 – 19:00 1 87 Dąbrówka Gniezno UKS Hetman Żydowo
17:30 – 19:00 1 88 Kadet Progress Junior Progress
19:00        
19:00        
 

 

11 RUNDA

NIEDZIELA
27.01.2019

13:00 – 14:30 2 89 Plus 55 UKS Szybki Lopez
13:00 – 14:30 K 90    
14:30 – 16:00 2 91 Powidz UKS Szczytniki Duchowne
14:30 – 16:00 2 92    
16:00 – 17:30 2 93 Plus 60 Kajmany
16:00 – 17:30 1 94 UKS Hetman Żydowo Dąbrówka Gniezno
17:30 – 19:00 1 95 Piast Łubowo Nicolaus Powidz
17:30 – 19:00 1 96 SQUAD Września Kadet Progress
19:00 1 97 LOOK REH Junior Progress
19:00 1 98 Orlik Oldboy Milesza Tarnowa Górka
 

 

12 RUNDA

NIEDZIELA
03.02.2019

13:00 – 14:30 2 99    
13:00 – 14:30 K 100 Chrobry Gniezno UKS Jedynka Września
14:30 – 16:00 2 101 Plus 55 UKS Szczytniki Duchowne
14:30 – 16:00 2 102 Seb-Instal Kajmany
16:00 – 17:30 1 103 Nicolaus Powidz Orlik Oldboy
16:00 – 17:30 2 104 Powidz Plus 60
17:30 – 19:00 1 105 Dąbrówka Gniezno Junior Progress
17:30 – 19:00 1 106 Milesza Tarnowa Górka UKS Hetman Żydowo
19:00 1 107 SQUAD Września LOOK REH
19:00 1 108 Kadet Progress Piast Łubowo
 

 

13 RUNDA

NIEDZIELA
10.02.2019

13:00 – 14:30 K 109 SP Miłosław Olimp Września
13:00 – 14:30 K 110 UKS Jedynka Września Bazar Śrem
14:30 – 16:00 K 111    
14:30 – 16:00 2 112    
16:00 – 17:30 1 113 LOOK REH Dąbrówka Gniezno
16:00 – 17:30 2 114 Plus 60 Seb-Instal
17:30 – 19:00 1 115 Junior Progress Milesza Tarnowa Górka
17:30 – 19:00 1 116 Piast Łubowo SQUAD Września
19:00 1 117 UKS Hetman Żydowo Nicolaus Powidz
19:00 1 118 Kadet Progress Orlik Oldboy
 

 

14 RUNDA

NIEDZIELA
17.02.2019

13:00 – 14:30 K 119 Olimp Września UKS Jedynka Września
13:00 – 14:30 2 120    
14:30 – 16:00 2 121 UKS Szybki Lopez Seb-Instal
14:30 – 16:00 2 122 UKS Szczytniki Duchowne Kajmany
16:00 – 17:30 1 123 Nicolaus Powidz Junior Progress
16:00 – 17:30 1 124 Milesza Tarnowa Górka Dąbrówka Gniezno
17:30 – 19:00 1 125 Piast Łubowo LOOK REH
17:30 – 19:00 2 126 Plus 55 Plus 60
19:00 1 127 Kadet Progress UKS Hetman Żydowo
19:00 1 128 SQUAD Września Orlik Oldboy
 

 

15 RUNDA

NIEDZIELA
24.02.2019

13:00 – 14:30 K 129    
13:00 – 14:30 K 130 Bazar Śrem Chrobry Gniezno
14:30 – 16:00 2 131 Kajmany UKS Szybki Lopez
14:30 – 16:00 2 132 Plus 55 Powidz
16:00 – 17:30 1 133 Orlik Oldboy Piast Łubowo
16:00 – 17:30 2 134    
17:30 – 19:00 1 135 Dąbrówka Gniezno Nicolaus Powidz
17:30 – 19:00 1 136 UKS Hetman Żydowo SQUAD Września
19:00 1 137 Junior Progress Kadet Progress
19:00 1 138 LOOK REH Milesza Tarnowa Górka
 

 

16 RUNDA

NIEDZIELA
03.03.2019

13:00 – 14:30 K 139    
13:00 – 14:30 2 140    
14:30 – 16:00 2 141 Seb-Instal UKS Szczytniki Duchowne
14:30 – 16:00 2 142 Kajmany Powidz
16:00 – 17:30 1 143 Orlik Oldboy LOOK REH
16:00 – 17:30 2 144 Plus 60 UKS Szybki Lopez
17:30 – 19:00 1 145 Piast Łubowo UKS Hetman Żydowo
17:30 – 19:00 1 146 Kadet Progress Dąbrówka Gniezno
19:00 1 147 SQUAD Września Junior Progress
19:00 1 148 Nicolaus Powidz Milesza Tarnowa Górka
 

 

17 RUNDA

NIEDZIELA
10.03.2019

13:00 – 14:30 K 149 Chrobry Gniezno Olimp Września
13:00 – 14:30 K 150 UKS Jedynka Września SP Miłosław
14:30 – 16:00 2 151 Plus 55 Kajmany
14:30 – 16:00 2 152 UKS Szczytniki Duchowne UKS Szybki Lopez
16:00 – 17:30 2 153 Powidz Seb-Instal
16:00 – 17:30 1 154 Milesza Tarnowa Górka Kadet Progress
17:30 – 19:00 1 155 UKS Hetman Żydowo Orlik Oldboy
17:30 – 19:00 1 156 SQUAD Września Dąbrówka Gniezno
19:00 1 157 Junior Progress Piast Łubowo
19:00 1 158 LOOK REH Nicolaus Powidz
 

 

18 RUNDA

NIEDZIELA
17.03.2019

13:00 – 14:30 K 159 Bazar Śrem SP Miłosław
13:00 – 14:30 2 160    
14:30 – 16:00 2 161 UKS Szybki Lopez Powidz
14:30 – 16:00 2 162 Seb-Instal Plus 55
16:00 – 17:30 1 163 Piast Łubowo Dąbrówka Gniezno
16:00 – 17:30 2 164 Plus 60 UKS Szczytniki Duchowne
17:30 – 19:00 1 165 UKS Hetman Żydowo LOOK REH
17:30 – 19:00 1 166 Kadet Progress Nicolaus Powidz
19:00 1 167 SQUAD Września Milesza Tarnowa Górka
19:00 1 168 Orlik Oldboy Junior Progress
 

 

19 RUNDA

NIEDZIELA
24.03.2019

13:00 – 14:30 K 169    
13:00 – 14:30        
14:30 – 16:00 K 170 SP Miłosław Chrobry Gniezno
14:30 – 16:00 K 171 Olimp Września Bazar Śrem
16:00 – 17:30 1 172 Milesza Tarnowa Górka Piast Łubowo
16:00 – 17:30        
17:30 – 19:00 1 173 Junior Progress UKS Hetman Żydowo
17:30 – 19:00 1 174 Dąbrówka Gniezno Orlik Oldboy
19:00 1 175 LOOK REH Kadet Progress
19:00 1 176 Nicolaus Powidz SQUAD Września
 

 

20 RUNDA

NIEDZIELA
31.03.2019

13:00 – 14:30        
13:00 – 14:30        
14:30 – 16:00 K 177 1 4
14:30 – 16:00 K 178 2 3
16:00 – 17:30 2 179 RUNDA PLAY-OFF 1 4
16:00 – 17:30 2 180 2 3
17:30 – 19:00 1 181 1 4
17:30 – 19:00 1 182 2 3
19:00        
19:00        
 

 

21 RUNDA

NIEDZIELA
07.04.2019

13:00 – 14:30        
13:00 – 14:30        
14:30 – 16:00 K 183   mecz o III miejsce
14:30 – 16:00 K 184   mecz o I miejsce
16:00 – 17:30 2 185 FINAŁY mecz o III miejsce
16:00 – 17:30 2 186   mecz o I miejsce
17:30 – 19:00 1 187   mecz o III miejsce
17:30 – 19:00 1 188   mecz o I miejsce
19:00        
19:00