To był udany sezon. Dziękujemy!

DSC_0032 (900x604)

Za nami trzeci, najlepszy w historii klubu sezon na zapleczu PlusLigi. W imieniu zawodników APP Krispol Września i Zarządu KPS Progress serdecznie dziękujemy wszystkim Kibicom i Sympatykom zespołu za wsparcie i doping podczas całych rozgrywek 2015/2016. 

Tegoroczne zmagania zakończyliśmy na dobrym piątym miejscu. To lokata o pozycję wyżej niż w poprzednim sezonie, która gwarantuje spokojną grę w 1. Lidze w kolejnych miesiącach. Niestety po bardzo udanej rundzie zasadniczej wrzesińskim siatkarzom nie powiodło się kolejny raz w fazie play-off. Zabrakło kilku decydujących piłek by przechylić szalę zwycięstwa.

Daje nam to jeszcze większą motywację do dalszej pracy nad rozwojem klubu i osiągnięcia jeszcze lepszych wyników. Wytrwałość w dążeniu do celu, którym jest kontynuowanie i rozwijanie tych tradycji na pewno nam nie zabraknie. Wszystko dla kibiców, aby przynosić im radość ze zwycięstw i emocje z ligowej rywalizacji.

Już wkrótce zarząd planuje zorganizować konferencję prasową i oficjalne spotkanie podsumowujące, na którym podziękuje sponsorom, władzom miasta oraz wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój wrzesińskiej siatkówki. Będzie to również okazja do wymiany uwag dotyczących minionego i nadchodzącego okresu oraz przedstawienia celów na kolejny sezon.

Robert Wardak

Prezes KPS Progress Września