Trudny wyjazd. Relacja w internecie

aghkrispol

Po inauguracyjnym zwycięstwie czas na wyjazdową walkę o punkty. Już jutro, w sobotę 10 października zagramy w Krakowie z ekipą AGH. Relację będzie można śledzić na naszej stronie (punkt po punkcie) oraz w systemie pay-per-view.

Podopieczni Sławomira Gerymskiego w dobrych humorach i pewni swego pojechali na drugi ligowy mecz. Choć teren nie jest dla nas wygodny, pomarańczowi będą walczyć do końca o trzy punkty. W poprzednim sezonie na parkiecie rywala przegraliśmy gładko 0:3. Teraz czas na rewanż.

Oba zespoły zaliczyły wymarzony początek rozgrywek. APP Krispol pokonał u siebie KPS Kęty 3:0, natomiast akademicy odnieśli cenne zwycięstwo w Wyszkowie 3:1. Po drugiej kolejce jeden z zespołów pozna również smak porażki. Początek spotkania w sobotę o godz. 16:00.

Zmagania wrześnian będzie można śledzić na naszej stronie głównej (zakładka WYNIKI ON-LINE) – relacja punkt po punkcie. Warto dodać, że internetową relację video na żywo przeprowadzi portal www.imprezylive.pl w jakości obrazu HD (1280 x 720 px) z odsłuchem z hali stereo Hi-Fi. Transmisja w systemie pay-per-view.

Zakup kodu można dokonać za pomocą:

– przelewu internetowego (Przelewy24.pl) – koszt 6,00 zł brutto – przelew natychmiastowy dla posiadaczy konta w jednym z 48 banków (kod generowany automatycznie), lub

– SMS Premium – koszt 11,07 zł brutto – poprzez wysłanie treści DPLIVE na numer 79624 (kod generowany automatycznie). Transmisję będzie można oglądać po wpisaniu otrzymanego jednorazowego kodu na portalu.