Victoria Wałbrzych mistrzem rozgrywek

DSC_0056 (1024x687)

Dobiegł końca siatkarski sezon 2014/2015 KRISPOL 1. Ligi. W wielkim finale triumfują zawodnicy Victorii Wałbrzych, którzy okazali się lepsi od Stali Nysa. Brązowe medale dla Ślepska Suwałki. Serdecznie gratulujemy! 

Za nami drugie 10 miesięcy na zapleczu PlusLigi. Ostatecznie APP Krispol kończy rozgrywki na szóstej lokacie, czyli o pozycję wyżej niż w debiutanckim sezonie.

Przypomnijmy, w I fazie play-off pomarańczowi musieli uznać wyższość właśnie świeżo upieczonych mistrzów KRISPOL 1. Ligi. Tym bardziej teraz potyczki z ekipą Victorii zupełnie inaczej wspominamy.

Poniżej końcowa klasyfikacja zakończonych zmagań na pierwszoligowych parkietach. Warto dodać, że w miejsce spadkowiczów Caro Rzeczycy i Avii Świdnik będziemy oglądać zespoły Hutnika Kraków oraz Czarnych Katowice.

Włodarze APP Krispolu Września już działają z myślą o trzecim sezonie na zapleczu PlusLigi. Jak dobrze wiemy, przebudowany zespół poprowadzi Sławomir Gerymski. Wkrótce podamy więcej informacji na temat siatkarzy, którzy będą tworzyć drużynę pomarańczowych!

Klasyfikacja końcowa
1 TS Victoria PWSZ Wałbrzych
2 AZS Stal Nysa
3 Ślepsk Suwałki
4 KS Camper Wyszków
5 SMS PZPS Spała
6 APP Krispol Września
7 Energa Pekpol Ostrołęka
8 KS Espadon Szczecin
9 KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS
10 Aluron Warta Zawiercie
11 UMKS Kęczanin Kęty
12 AGH AZS Kraków
13 LKS CARO Rzeczyca
14 ASPS Avia Świdnik