W sobotę Krispol inauguruje rozgrywki

W najbliższą sobotę po raz pierwszy w walce o ligowe punkty na parkiecie pojawią się siatkarze Krispolu. O godzinie 17.00 w hali sportowej przy ulicy Wojska Polskiego wrześnianie podejmować będą Mickiewicza Kluczbork.

Rozgrywki Tauron 1. Ligi Siatkarzy rozpoczęły się już dwa tygodnie temu. Oczekujący na powrót dwóch reprezentantów Polski Kadry U20 z Mistrzostw Europy we Włoszech Krispol przełożył spotkania z pierwszych dwóch kolejek. Sobotnim przeciwnikiem wrześnian będzie drużyna Mickiewicza Kluczbork. Gracze z Kluczborka to bardzo ciekawy zespół posiadający w swoim składzie zawodników, którzy w minionych latach reprezentowali także Wrześnię (Mateusz Linda, Artur Pasiński, Arkadiusz Olczyk). W pierwszym swoim wyjazdowym pojedynku przegrali 1:3 z Chemeko-System Gwardia Wrocław. W drugiej kolejce spotkań we własnej hali pokonali natomiast 3:0 Legię Warszawa. W okresie przygotowawczym do nowego sezonu Krispol Września mierzył się z Mickiewiczem trzykrotnie i trzy razy przegrał. Miejmy nadzieję, że tym razem sytuacja się odwróci.
Wstęp na mecz dla kibiców jest wolny. Na trybuny hali sportowej będzie można dostać się zarówno od strony parkingu przy Urzędzie Pracy (wejście nr 1) jak i od strony szkoły (wejście nr 2).
W środę, 05.10.2022 r. Krispol Września, również we własnej hali, o godz. 18.30 rozegra zaległe spotkanie z pierwszej kolejki z Exact System Norwid Częstochowa.