W sobotę walka o punkty z KPS Siedlce

Do końca rozgrywek Tauron 1. Ligi pozostało jeszcze sześć kolejek spotkań. W najbliższą sobotę wrześnianie podejmować będą we własnej hali PSG KPS Siedlce. Przeciwnika, który jak najbardziej wydaje się w ich zasięgu.

Mecz Krispol Września – PSG KPS Siedlce rozegrany zostanie w sobotę, 11 marca w hali sportowej ZSP Września przy ulicy Wojska Polskiego 1. Jego rozpoczęcie przewidziano na godzinę 17.00. Wstęp na trybuny do hali jest wolny.

Niespodziewane zwycięstwo za trzy punkty w minionej kolejce z Avią Świdnik otworzyło Krispolowi drogę do walki o utrzymanie się w lidze. Każdy z nadchodzących meczów będzie dla wrześnian niezwykle ważny, właściwie za podwójną stawkę. W jesiennym pojedynku Krispolu z KPS Siedlce trwał wyrównany bój. Ostatecznie lepsi w tajbreku okazali się siedlczanie, którzy wygrali 3:2 (25:21, 15:25, 20:25, 25:22, 15:12).

PSG KPS Siedlce obecnie plasuje się na 10. miejscu w tabeli, identycznie jak przed meczem z Krispolem jesienią. Siedlczanie mają na swoim koncie 31 punktów za sprawą 11 zwycięstw i 12 porażek.

Krispol Wrześna plasuje się obecnie na 14. miejscu w tabeli. Wrześnianie zgromadzili 21 punktów za sprawą 7 zwycięstw i 17 porażek.