W środę sparing u siebie. Zapraszamy!

DSC_0062 (800x520)

Przed nami pierwszy otwarty dla kibiców sparing na własnym parkiecie. W środę 9 września w hali Gimnazjum nr 2 zagramy z ekipą Espadonu Szczecin.

Dla spragnionych siatkarskich emocji fanów będzie to doskonała okazja aby zobaczyć w akcji przebudowany zespół APP Krispolu Września. Pomarańczowi tradycyjnie w nowym sezonie I ligi mają walczyć o najwyższe cele.

W miniony weekend podopieczni Sławomira Gerymskiego z dobrej strony zaprezentowali się w Gdańsku. Dwukrotnie zmusili wicemistrza Polski Lotos Trefla do pięciosetowych bojów. Ostatecznie gospodarze dwa razy lepsi 3:2.

Teraz wrześnianie zagrają na własnym parkiecie przed swoimi pomarańczowymi fanatykami. Po drugiej strony siatki stanie dobrze znany ligowy rywal – Espadon Szczecin. Smaczku dodaje fakt, że ponownie we Wrześni zobaczymy dwóch byłych siatkarzy APP Krispolu – rozgrywającego Krzysztofa Antosika i środkowego Bartosza Wajdowicza.

Początek sparingu jutro, tj w środę 9 września o godz. 17:30! Serdecznie zapraszamy na trybuny. Drużyna liczy na Wasz doping! Wstęp jest bezpłatny.

Dodajmy, że dziś wrześnianie w ramach „zamkniętego sparingu” zagrają z drugoligową ekipą KS Chełmża.

Dawid Spychalski