Wielka strata. Wyrazy współczucia

936582_1706582819553100_913502283442416717_n

Świat siatkówki stracił dziś ważną postać. W nocy zmarł trener KS Espadonu – Dejan Brdjovic. Klub APP Krispol Września składa najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny i kolegów ze Szczecina.

Z głębokim smutkiem, żalem i łzami w oczach pragniemy poinformować że Trener naszego zespołu, Pan Dejan Brdjovic zmarł dzisiejszej nocy. Przywitał nas z uśmiechem, obdarzył wiedzą i wielką przyjaźnią. Pokazał jak najlepiej potrafił to wszystko, co wiedział o siatkówce. Był człowiekiem wielkiego formatu, dobrym człowiekiem z otwartym sercem i ciepłem bijącym jak od mało kogo. Tam gdzie inni widzieli same problemy, on szukał pozytywów i motywacji do dalszej pracy by dążyć do siatkarskiej doskonałości – tymi słowami żegnają swojego szkoleniowca osoby związane z Espadonem.

Jeszcze kilka dni temu poprowadził swój zespół do ligowego zwycięstwa, a dziś przychodzi dzień, w którym siatkarski świat płacze.

Władze, sztab szkoleniowy i zawodnicy APP Krispolu Września pogrążeni w wielkim smutku składają wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny, bliskich i klubu KS Espadon Szczecin.

fot. KS Espadon Szczecin