Wielkopolski Finał Lig Amatorskich

DSC_0153 (800x537)

W weekend 6-7 czerwca we Wrześni spotkają się wielkopolskie drużyny w siatkówce amatorskiej. Areną zmagań będzie parkiet hali WOSR przy ulicy Kosynierów 1. Zapraszamy na trybuny!

Gospodarzem Finału Mistrzostw Wielkopolski Lig Amatorskich jest APP Krispol Września. Kibice zobaczą rywalizację sześciu zgłoszonych ekip: Squad Września, Złotowscy Strażacy, Fajny Kolektyw, ZSB Poznań, Siatkarz Sokolniki oraz Huragan.

Zostaną podzielone na dwie grupy (losowanie składu na odprawie technicznej przez sędziego głównego zawodów). Rywalizacja toczyć się będzie systemem „każdy z każdym” do trzech wygranych setów. Od półfinałów i mecze o miejsca – do dwóch wygranych setów.

Dwa najlepsze drużyny z grupy uzyskają awans do półfinałów. Natomiast ekipy z trzecich miejsc zagrają o lokaty 5-6. Mecze będą rozgrywane równolegle na dwóch boiskach.

Dodajmy, że w składzie każdego zespołu w danym momencie na boisku może przebywać tylko jeden zawodnik zrzeszony (maksymalny poziom – 3 liga WZPS). Zespoły, które nie posiadały w składzie zawodników zrzeszonych, mają prawo dokooptowania na czas finału.

Harmonogram turnieju:

Sobota:

9.00 – odprawa techniczna, losowanie grup i otwarcie turnieju

10.00 – 1. runda spotkań grupowych

13.00 – 2. runda spotkań grupowych

15.00 – przerwa obiadowa

17.00 – 3. runda spotkań grupowych

20.30 – bankiet dla uczestników turnieju

Niedziela:

9.30 – półfinały (1 a – 2b i 2 a – 1b)

11.30 – mecz o trzecie i piąte miejsce w turnieju (3a – 3b i przegrani z półfinałów)

12.30 – przerwa obiadowa

13.30 – finał na boisku głównym (zwycięzcy półfinałów)

Zakwaterowanie / wyżywienie:

Zakwaterowanie w standardzie hotelowym: Hotel Czardasz, ul. Czerniejewska 4d, http://czardasz.eu/ Cena z pełnym wyżywieniem (2 obiady, śniadanie i kolacja) za cały turniej: 120 zł od osoby

Zakwaterowanie w Campingu przy ulicy Świętokrzyskiej 14-16, http://www.wosr.wrzesnia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=64 Cena z pełnym wyżywieniem za cały turniej: 90 zł od osoby

Koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywa uczestnik.

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z p. Damianem Gapińskim tel. 500 209 888