Zwycięstwo na wagę czwórki w rundzie zasadniczej!

Zdecydowanie był to jeden z ważniejszych meczów APP Krispolu Września w tym sezonie, mecz który mógł dać pewność znalezienia się w pierwszej czwórce ligowej tabeli po rundzie zasadniczej. Tym razem naszym przeciwnikiem był Częstochowski Norwid, który zajmował przed tym meczem piąte miejsce.

Od samego początku można było wyczuć dużą koncentrację u naszych zawodników, którzy raz za razem kończyli ze skrzydeł oraz środka, dodatkowo przy tym nie popełniali żadnych błędów własnych co przełożyło się na wynik w pierwszej partii 25:18.

Drugiego oraz trzeciego seta zawodnicy Trenera Mariana Kardasa grali bardzo efektywnie, niekiedy zdobywając punkty z mogłoby się wydawać niemożliwych sytuacji. Ciągłe skupienie do samego końca meczu pozwoliło się cieszyć całej drużynie wynikiem kolejno 25:21 oraz 25:22 i w całym meczu 3:0 dla gospodarzy, którzy wygrywając za trzy punkty mogli być już pewni utrzymania się w czwórce przed fazą play-off co daje bardzo istotne dwa pierwsze mecze na własnej hali w kontekście rywalizacji do trzech zwycięstw.

Ostatni mecz rundy zasadniczej odbędzie się 2 marca o godzinie 18:30 we Wrocławiu z tamtejszą Gwardią. W pierwszym meczu po szalonych zwrotach akcji udało nam się zwyciężyć 3:2 czy i tym razem scenariusz się powtórzy i drużyna APP Krispolu wróci na Tarczy? Zapraszamy Klub kibica do wspierania drużyny w XXVI kolejce rozgrywek o mistrzostwo pierwszej ligi mężczyzn.