Zwycięstwo potrzebne od zaraz

Już w najbliższy czwartek siatkarze Krispolu będą mieli okazję powalczyć o kolejne ligowe punkty. W starciu z plasującą się na 11. miejscu w tabeli Astrą Nowa Sól nie będą bez szans. Mecz, który zostanie rozegrany we Wrześni transmitowany będzie przez stację telewizyjną Polsat Sport.

Pojedynek Krispolu Września z MKST Astrą Nowa Sól rozegrany zostanie w czwartek, 15 grudnia w hali sportowej ZSP Września przy ulicy Wojska Polskiego 1. Jego rozpoczęcie przewidziano na godzinę 20.30.

Czwartkowy przeciwnik Krispolu lokuje się aktualnie na 11. miejscu w ligowej tabeli. Gracze Astry w 13 rozegranych spotkaniach 6 razy zwyciężali i 7 razy schodzili z parkietu jako pokonani. Mają na swoim koncie 18 zdobytych punktów przy stosunku setowym 23:25.
Jak dotychczas siatkarze Astry wykazują się niezwykłą skutecznością w grze z przeciwnikami dolnej części tabeli. Oprócz czekającego na nich pojedynku z Krispolem wygrali wszystkie swoje mecze z drużynami plasującymi się obecnie na miejscach od 9 do 16. W ostatniej kolejce spotkań gracze z Nowej Soli 3:0 pokonali zajmującą 14. miejsce w tabeli Legię Warszawa. W poprzednich trzech meczach w stosunku 0:3 ulegli natomiast Chemeko-Gwardii Wrocław i PSG KPS Siedlce oraz 1:3 Avii Świdnik.

Mający na swoim koncie 8 zdobytych punktów za sprawą 2 zwycięstw i 11 porażek Krispol Września plasuje się aktualnie na 15. miejscu w tabeli.