APP Krispol podejmie Victorię Wałbrzych

15379586172_13f030d160_b

W spotkaniu 3. kolejki KRISPOL 1. Ligi Siatkarzy wrześnianie zmierzą się z mocnym beniaminkiem Victorią Wałbrzych. Podopieczni Marka Jankowiaka chcą wygrać trzeci mecz z rzędu i umocnić się na pozycji lidera. Początek w sobotę 11 października, o godz. 18:00.

Początek sezonu na zapleczu PlusLigi należy do wrzesińskich siatkarzy, którzy pewnie 3:0 pokonali u siebie Kęczanina Kęty i na wyjeździe Wartę Zawiercie. Dobrze radzi sobie także zespół z Wałbrzycha (5. lokata w tabeli). Najpierw sensacyjnie ograli w Suwałkach Ślepska 3:0, następnie przegrali u siebie 2:3 ze Stalą Nysa. Zapowiada się emocjonujące widowisko na wysokim poziomie.

Z meczu na mecz nasza gra wygląda coraz lepiej, choć to nie jest optymalna forma. Przed nami jak dotąd najtrudniejsze spotkanie. Doceniamy i szanujemy przeciwnika, który ma spory potencjał. Trenujemy pod kątem sobotniego rywala, znamy jego mocne i słabe strony. Naszym celem jest oczywiście zwycięstwo. Wiemy jakie mamy założenia i nie możemy pękać na własnym parkiecie. Jestem optymistą, poradzimy sobie – zapowiada Marek Jankowiak, trener APP Krispolu Września.

Z pewnością drużyna z Wałbrzycha jest beniaminkiem tylko na papierze. W swojej kadrze mają bardzo dobrych siatkarzy z doświadczeniem zebranym w I lidze, a nawet PlusLidze. Nasza dyspozycja jest coraz lepsza, cały czas zgrywamy się. Jestem zadowolony z postawy zespołu, ale ta właściwa forma powinna przyjść za 2/3 mecze. Oczywiście w sobotę liczy się tylko zwycięstwo – mówi Łukasz Murdzia, przyjmujący wrześnian.

3. kolejka: APP Krispol Września – TS Victoria PWSZ Wałbrzych (sobota, 11 października, godz. 18:00, hala sportowa przy ul. Słowackiego 41 we Wrześni).

Cennik biletów na sezon 2014/2015

Bilety oraz gadżety APP Krispolu Września można nabywać zawsze przed rozpoczęciem danego spotkania przy wejściu do hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni (ul. Słowackiego 41). Serdecznie zapraszamy!

Normalny – 10 zł
Ulgowy – 5 zł (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy powyżej 65 lat)
Rodzinny – 10 zł (rodzice z dziećmi)
Darmowy (dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjów)

Karnet – 100 zł (co najmniej 15 meczów: 13 rundy zasadniczej + 2 fazy play-off ; w przypadku awansu dalej karnet nadal obowiązuje)

Cennik klubowych gadżetów

Kubek 15 zł

Smycz 6 zł

Długopis 4 zł

Wkrótce dostępne szaliki i repliki koszulek

fot. Paweł Orwat/APP Krispol Września