Czas na Play-off i Cuprum Lubin

DSC_0082 (800x537)

Za nami bardzo udany sezon zasadniczy siatkarskiej I ligi. Teraz Krispol przygotowuje się do pierwszej rundy fazy play-off. Naszym rywalem będzie Cuprum Lubin.

Przypomnijmy, w ostatnim ligowym pojedynku pomarańczowi wygrali u siebie z Pekpolem Ostrołęka 3:2. Tym samym po 22 kolejkach zgromadziliśmy 34 punkty, co dało ostatecznie siódmą lokatę. Przed sezonem mało kto się spodziewał, że wrzesiński beniaminek zdoła spokojnie osiągnąć wymarzoną, bezpieczną ósemkę.

Jednak to nie koniec emocji. Podopieczni Marka Jankowiaka już myślą o kolejnych pojedynkach. W najbliższy weekend (8 i 9 marca) dwa wyjazdowe starcia w Lubinie. Miedziowy również wygrali ostatni mecz 3:2 (z TKS-em Tychy) i zapewnili sobie drugą pozycję. Pierwszy mecz w sobotę o godz. 17:00.

Włodarze klubu organizują wyjazd pomarańczowych sympatyków! Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z członkiem zarządu KPS Progress Robertem Wardakiem (509 508 943) lub przedstawicielem Klubu Kibica Krispolu Tomaszem Kapelą (782 170 221). Liczba miejsc ograniczona. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz