Czas na rewanż w Wałbrzychu!

DSC_0025 (1024x687)

Już jutro tj. w poniedziałek 20 kwietnia ponownie zmierzymy się z Victorią Wałbrzych. Tym razem na boisku rywala będziemy odrabiać straty z pierwszego meczu we Wrześni. Nie składamy broni i walczymy o dalszą grę w play-off!

Przypomnijmy, w pierwszym pojedynku APP Krispol Września przegrał u siebie 2:3 (25:18, 25:22, 15:25, 17:25, 13:15). Mimo naszego pewnego prowadzenia po dwóch setach to rywale cieszyli się ze zwycięstwa. Tym samym zrobili krok w stronę awansu.

Teraz wszystko rozegra się w Wałbrzychu. W I rundzie fazy play-pff gramy do dwóch zwycięstw, więc aby myśleć o dalszej przygodzie pomarańczowi muszą wygrać poniedziałkowe spotkanie.

Początek kluczowego starcia jutro o godz. 17:00. Relacja punkt po punkcie na naszej stronie w zakładce WYNIKI ON-LINE. Mamy nadzieję, że trzecie decydujące spotkanie już dzień później, tj. we wtorek 21 kwietnia. Również na terenie rywala.

Podopieczni Marka Jankowiaka w niedzielę wyruszyli w drogę do Wałbrzycha. Przez cały weekend ciężko pracowali, by w poniedziałek zrehabilitować się za porażkę. Trener ma do dyspozycji całą 12-osobową kadrę.

RELACJA NA ŻYWO również na stronie: http://imprezylive.pl/?p=6938

Trzymamy kciuki! Niech wygra lepszy!

fot. Dawid Spychalski/APP Krispol Września