Dziękujemy za wsparcie! To był wyjątkowy sezon

DSC_0085 (800x537)

W imieniu zawodników Krispolu Września i Zarządu Klubu KPS Progress serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom i sympatykom za wsparcie i doping podczas całego sezonu 2013/2014. To nasz wspólny sukces.

Zakończyliśmy rozgrywki zasadnicze na bardzo dobrym siódmym miejscu. Do końca walczyliśmy także w fazie play-off. Spokojnie utrzymaliśmy się i zagwarantowaliśmy sobie w kolejnym sezonie grę na zapleczu Plus Ligi. Będziemy walczyć o wyższe cele, które w tym roku były tak blisko.

Te przełomowe dokonania pozwalają nam uznać miniony sezon za wyjątkowo udany. Zdobyte doświadczenia z pewnością zaowocują w przyszłości.Te historyczne osiągnięcia dają nam jeszcze większą motywację do dalszej pracy nad rozwojem klubu. Z niecierpliwością oczekujemy wznowienia rozgrywek i sportowych emocji w kolejnym sezonie.

Dziękujemy wszystkim kibicom za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas meczów pomarańczowych, a także sponsorom i sympatykom – za lojalność i wsparcie, bez którego tak intensywna praca całego zespołu nie byłaby możliwa.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do dalszego kibicowania i współpracy. Jeden klub, jeden cel!

Dodaj komentarz