Gramy o podium! W środę z Krakowem

IMG_0536 (1024x683)

To będzie ostatni mecz sezonu zasadniczego KRISPOL 1. Ligi. Już w najbliższą środę 25 marca wrzesińscy siatkarze zagrają u siebie z ekipą AGH AZS Kraków.

Forma podopiecznych Marka Jankowiaka rośnie przed kluczową fazą play-off. Wrześnianie mają na koncie dwa zwycięstwa z rzędu w stosunku 3:0 (z Avią Świdnik i Caro Rzeczyca). Jest szansa zakończyć sezon zasadniczy na wysokiej trzeciej lokacie. Aby tak się stało APP Krispol musi pokonać akademików z Krakowa i liczyć na potknięcie Victorii Wałbrzych w Siedlcach.

Z pewnością pomarańczowych nie trzeba będzie motywować przed własną publicznością. Dodatkowo gospodarze środowego pojedynku za wszelką cenę chcą się zrewanżować za porażkę w Krakowie (0:3). Siatkarskie emocje we Wrześni gwarantowane.

26. kolejka KRISPOL 1 Ligi: APP Krispol Września – AGH AZS Kraków (środa, 25 marca godz. 18:00, hala sportowa Gimnazjum nr 2 we Wrześni, ul. Słowackiego 41)

Cennik biletów:

Normalny – 10 zł
Ulgowy – 5 zł (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy powyżej 65 lat)
Rodzinny – 10 zł (rodzice z dziećmi)
Darmowy (dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjów

Bilety oraz gadżety APP Krispolu Września można nabywać zawsze przed rozpoczęciem danego spotkania przy wejściu do hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni (ul. Słowackiego 41). Serdecznie zapraszamy!

fot. Paweł Orwat/APP Krispol Września