KRISPOL zostaje z Wrześnią!

Krispol zostaje z Wrześnią

Wrzesińska drużyna siatkarzy KRISPOL WRZEŚNIA zakończyła walkę w półfinałowym turnieju mistrzów. Sezon nie został uwieńczony wymarzonym przez kibiców wejściem do pierwszej ligi, ale dawno już nie było we Wrześni tylu sportowych emocji. Niezawodni kibice w pomarańczowych barwach, jeździli za zespołem po całym kraju. Niewątpliwym sukcesem okazało się wsparcie, jakiego drużynie udzielała społeczność wrzesińska, administracja i środowiska biznesu.

To współdziałanie cieszy dotychczasowego sponsora tytularnego zespołu, firmę KRISPOL, która jest z drużyną już od 6 sezonów. – W tym zespole drzemie wielki potencjał. – przekonuje Olaf Jarzemski prezes agencji marketingu sportowego Kiwisport, współpracującej ze sponsorem. – Wszystkie mecze budziły mnóstwo pozytywnych emocji i integrowały mieszkańców. Wśród społeczności wrzesińskiej istnieje duża potrzeba działań. Wsparcie dla drużyny, to wkład w rozwój regionu i ludzi, dla których piłka siatkowa jest pasją i sposobem na życie.

Wszyscy marzyli o innym finale, ale długi sezon, obfitujący w zmiany, także te strategiczne był wartościowym doświadczeniem i zaostrzył apetyt na sukces. Firma KRISPOL zapewnia, że mimo zaangażowania w inne projekty marketingowe, chce nadal wspomagać budowę zaplecza, niezbędnego do osiągnięcia wymarzonego przez wszystkich celu.

Dodaj komentarz