Jedziemy po punkty do Spały

Już w najbliższą środę siatkarze Krispolu będą mieli niepowtarzalną okazję zwiększenia swojego dorobku punktowego. W przełożonym meczu z 20 kolejki spotkań wrześnianie zmierzą się na wyjeździe z SMS PZPS Spała.

Mecz SMS PZPS Spała – Krispol Września rozegrany zostanie w środę, 25 stycznia w hali COS Spała przy ulicy Mościckiego 6 w Spale. Jego rozpoczęcie przewidziano na godzinę 17.00.

Tym razem Krispol występował będzie w roli faworyta, chociaż oba zespoły w tabeli dzieli tylko jedna pozycja. SMS PZPS Spała od początku rozgrywek okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Młodzież ze Spały nie musi się jednak martwić o spadek z Tauron 1.Ligi. Występując pod patronatem PZPS zespół ma zapewniony byt w lidze bez względu na zajęte na koniec rozgrywek miejsce. Siatkarze SMS PZPS Spała w 19 rozegranych dotychczas meczach zdobyli dwa punkty. Za sprawą porażek w tajbreku z MKST Astra Nowa Sól i przełożonym z 26 kolejki meczu z Olimpią Sulęcin. Pozostałe pojedynki były również dla Spały przegrane. Stosunek setowy drużyny wynosi 13:57.

Krispol Września lokuje się obecnie jedną pozycję wyżej w tabeli zajmując 15. miejsce. W 18 rozegranych dotychczas meczach wrześnianie zgromadzili na swoim koncie 13 punktów za sprawą 4 zwycięstw i 18 porażek. Stosunek setowy Krispolu wynosi 22:44.