Karnety już dostępne! Opłaca się!

15572157091_d599d1d0d3_k

Do startu pierwszoligowego sezonu pozostał miesiąc. Kibice pomarańczowych już mogą zakupić karnet na wszystkie siatkarskie pojedynki we Wrześni!

Władze APP Krispolu Września jak co roku z myślą o stałych sympatykach przygotowali okazyjne karnety wstępu. W tym roku cena to zaledwie 70 zł! (rok temu 100 zł). W tym zobaczymy co najmniej 13 meczów sezonu zasadniczego + kolejne spotkania w fazie play-off oraz pojedynki Pucharu Polski (maksymalnie nawet 25 gier).

Karnet jest już dostępny w sprzedaży w sekretariacie Gimnazjum nr 2 we Wrześni (ul. Słowackiego 41). Naprawdę warto i opłaca się go mieć!

Ceny pojedynczych biletów na poszczególne pojedynki bez zmian. Za normalny zapłacimy 10 zł, ulgowy (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy powyżej 65 lat) – 5 zł. Za darmo wchodzą dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów. Wstęp na mecze sparingowe jest bezpłatny.

Wejściówki na mecze APP Krispolu Września można nabywać zawsze przed rozpoczęciem danego spotkania przy wejściu do hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni (ul. Słowackiego 41).

Serdecznie zapraszamy!

Dawid Spychalski