KOLEJNE SPOTKANIE PRZED NAMI. TYM RAZEM WYJAZD I MECZ Z KPS SIEDLCE

17 kolejka

Rozgrywki I Ligi Mężczyzn nie zwalniają tempa. Zespoły rozegrają 5 z 11 kolejek drugiej rundy w styczniu. APP Krispol Września ma za sobą 3 spotkania (z SMS PZPS Spałą, KS Aluron Virtu Zawierciem oraz AGH Kraków). Tym razem obraliśmy kierunek na Siedlce gdzie w ramach 17 kolejki zmierzymy się z miejscowym KPS-em.

Zespół z Siedlec plasuje się na 4 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 30 punktów. W środę, w 16 kolejce, KPS zmierzył się na wyjeździe z MKS Ślepsk Suwałki. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0 (31:29, 25:14, 25:15).

Nasz zespół grał u siebie z AGH Kraków i po bardzo dobrym spotkaniu wygraliśmy 3:1 (20:25, 25:18, 25:17, 25:15). To zwycięstwo pozwoliło nam awansować na 5 miejsce w ligowej tabeli.

Zespół z Siedlec ze względu na dorobek punktowy oraz bilans meczów stawiany jest w roli faworyta tego spotkania. Jednak zespół pomarańczowych z tygodnia na tydzień coraz lepiej rozumie się na boisku. Ciężkie treningi i systematyczna konsekwentna praca pod okiem Trenera Gerymskiego zaczynają przynosić efekty. Zarówno zespół jak i trener zrobią wszystko aby i po tym spotkaniu dopisać punkty do ligowej tabeli i umocnić się w jej środkowej części.

Relacja punktowa z dzisiejszego spotkania na naszej stronie internetowej: http://www.krispolwrzesnia.pl oraz po każdym secie na naszym facebook’owym fanpage’u (https://www.facebook.com/appkrispol/). Początek meczu godzina 19.00

KPS Siedlce – APP Krispol Września
21.01.2017 (sobota) godzina 19.00
Hala Ośrodka Sportu w Siedlcach ul. Prusa 6.

Pozostałe pary 17 kolejki:
Exact Systems Norwid Częstochowa – TSV Mansard Transgaz Travel Sanok
TS Victoria PWSZ Wałbrzych – SKS Hajnówka
Stal AZS PWSZ Nysa – MKS Ślepsk Suwałki
AGH Kraków – KS Aluron Virtu Warta Zawiercie
SMS PZPS Spała – pauza