Koniec przygody z pucharem. Ślepsk lepszy

IMG_8315

Dziś w spotkaniu VI rundy Pucharu Polski wrzesińscy siatkarze przegrali ze Ślepskiem Suwałki 0:3. Spotkanie, w którym gospodarzem był APP Krispol, rozegrano w Bugaju k. Miłosławia. Rywale zmierzą się w następnej fazie z Cuprum Lubin.

PP: APP Krispol Września – Ślepsk Suwałki 0:3 (18:25, 16:25, 14:25)

MVP meczu: Wojciech Winnik (Ślepsk Suwałki)

Skład gospodarzy: Marcin Iglewski, Chwastyniak, Antosik, Dobosz, Jasiński, Tylicki (libero) oraz Skup, Murdzia, Sęk, Wajdowicz, Mateusz Iglewski (libero), Kempiński

Skład gości: Modzelewski, Skrzypkowski, Makowski, Winnik, Rudzewicz, Andrzejewski (libero) oraz Schamlewski, Rawiak,

W pierwszym secie wyrównana walka trwała to stanu 6:7. Od tego momentu przewagę zaczęli budować goście (7:11, 10:16). Mimo dobrej serii punktowej APP Krispolu przy zagrywce Antosika, nie udało się dogonić rywala. Pewnie grający Ślepsk wygrał do 18.

Trener Marek Jankowiak próbował zmienić coś w grze pomarańczowych. Dał pograć wszystkim zmiennikom, niestety druga partia miała podobny przebieg. Zacięty początek, punktowa ucieczka Ślepska i kontrola seta. W ekipie wrześnian brakowało przede wszystkim skuteczności w ataku i szczelnych bloków. Tym razem siatkarze w biało-niebieskich strojach lepsi do 16.

W trzecim secie goście dopięli swego. Rozbici wrześnianie ostatecznie przegrali do 14, w całym meczu 0:3. Najlepszym graczem został wybrany kapitan Ślepska – Wojciech Winnik. Siatkarzy APP Krispolu Września w sobotę czeka wyjazd do Kęt. To początek rundy rewanżowej KRISPOL 1. Ligi.

fot. Paweł Orwat/APP Krispol Września

IMG_8354 IMG_8347 IMG_8275 IMG_8341