KPS Progress ma nowego prezesa

 

W środę 28 maja władze klubu KPS Progress wybrały nowego prezesa. Został nim dotychczasowy członek zarządu – Robert Wardak.

Zastąpił na tym stanowisku Daniela Więcka, który zrezygnował z tej funkcji. Taka decyzja została podyktowana sprawami osobistymi, jednak sam zainteresowany nie wyklucza powrotu oraz dalszej pomocy.

Na wniosek świeżo wybranego prezesa, przy aprobacie pozostałych członków, Daniel Więcek ma obecnie status „prezesa honorowego”. W ten sposób postanowiono podziękować za wieloletnią owocną pracę.

Robert Wardak jest związany z klubem KPS Progress i drużyną Krispolu Września już od pięciu lat, a od czterech zasiada w zarządzie. Bardzo dobrze zna atmosferę wrzesińskiego zespołu.

Trzeba stawiać sobie wysokie cele, dlatego w najbliższym sezonie I ligi chcemy aby APP-Krispol Września walczył o pierwszą czwórkę. Zadanie nie będzie łatwe, tym bardziej, że na zapleczu PlusLigi może rywalizować nawet 14 drużyn (taki projekt został zgłoszony do PZPS-u). Niebawem poznamy oficjalną informację w tej sprawie – mówi nowy prezes KPS-u Progress.

Trwa budowa zespołu. Zakładamy skompletować 14-osobową drużynę, w tym 2-3 wychowanków, którzy będą trenowali razem z pierwszym składem. Chcemy stawiać na rozwój naszej młodzieży, stąd pomysł aby w najbliższym sezonie zgłosić do rozgrywek III ligi ekipę juniorów (KPS Progress) – dodaje Robert Wardak.