Krispol jedzie do Wyszkowa

DSC_0134 (800x573)

Zaczynamy rundę rewanżową siatkarskiej I ligi. W najbliższą sobotę Krispol Września zmierzy się na wyjeździe z Camperem Wyszków. W pierwszym pojedynku lepsi wrześnianie.

Przed nami 12. kolejka rozgrywek. Podopieczni Marka Jankowiaka zagrają drugi mecz na boisku rywala z rzędu. Czeka ich trudne starcie w Wyszkowie.

Po 11. kolejkach w ligowej tabeli Camper wyprzedza Krispol zaledwie o dwa oczka. Obie ekipy dzielą również dwa miejsca. Gospodarze zajmują czwartą lokatę, wrześnianie na szóstej. Przypomnijmy, że w ramach inauguracyjnego meczu Krispol pokonał na własnym parkiecie rywali 3:1.

Razem z Krispolem do Wyszkowa wybiera się liczna grupa pomarańczowych sympatyków. Poprzednie mecze pokazały, że wrześnianom łatwiej się gra i zdobywa punkty przy głośnym dopingu swoich kibiców.

W zespole panuje nastawienie bojowe. Jedziemy walczyć z ekipą, która jest od nas wyżej w tabeli. Na pewno nie będziemy w tym spotkaniu „chłopcem do bicia”. Nasza ambitna gra może przynieść kolejną zdobycz punktową. Liczymy także na naszych wiernych kibiców. Cieszymy się bardzo, że będą nas wspierać. W kadrze meczowej tym razem nie znajdzie się Wojciech Dziurkowski, który ma uraz kolana – mówi Marek Jankowiak szkoleniowiec Krispolu Września.

12. kolejka: Camper Wyszków – Krispol Września (sobota 14 grudnia, godz. 18:00)

Dodaj komentarz