Krispol nie ma czasu na oddech

Siatkarze Krispolu Września jeszcze nie ochłonęli po meczu z Norwidem Częstochowa, a już muszą się pakować na wyjazdowe spotkanie z Olimpią Sulęcin. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 17.00, w sobotę 8 października.

Gracze Krispolu mają już za sobą dwa rozegrane mecze. Niestety przegrane, bez zdobyczy punktowej. W minioną środę w zaległym spotkaniu z pierwszej kolejki ulegli we własnej hali Norwidowi Częstochowa. Pojedynek w Sulęcinie będzie dla nich pierwszym meczem w tym sezonie rozegranym na wyjeździe.

Olimpia Sulęcin nie rozegrała meczu z pierwszej kolejki. Ma już na swoim koncie zdobycz punktową. Siatkarze z Sulęcina w pierwszym swoim pojedynku ulegli we własnej hali 0:3 Gwardii Wrocław. Tydzień temu natomiast pokonali na wyjeździe 3:1 Legię Warszawa.
 – Muszę otwarcie powiedzieć, że do Sulęcina jedziemy walczyć o zwycięstwo. Zmierzymy się tam z przeciwnikiem prezentującym zbliżony do naszego poziom. Przegraliśmy dotychczas swoje oba pojedynki, ale nie graliśmy źle walcząc z rywalami z najwyższej półki. Z Olimpią zawsze grało nam się na wyjeździe dobrze. W ostatnich latach w Sulęcinie przegraliśmy tylko raz. Było to w ubiegłym sezonie – zapowiadał przed wyjazdem do Sulęcina trener Krispolu Marian Kardas.